Alkoholizmas; priklausomybė nuo alkoholio / Shutterstock nuotr.

Norintys sveikti nuo priklausomybių – vėl laukiami Respublikinio priklausomybės ligų centre Vilniuje

manodaktaras.lt
Publikuota: 2022-08-17 11:42
Respublikinio priklausomybės ligų centro (RPLC) Vilniaus filialas po pertraukos vėl pradeda teikti stacionarines priklausomybės ligų gydymo paslaugas. Nuo rugpjūčio 16 dienos visi asmenys, norintys sveikti, gali gauti visapusišką profesionalią pagalbą.
Pranešama, jog keičiasi tik vieta: nuo šiol paslaugos bus teikiamos P. Širvio g. 5 (Antakalnyje), o ne Gerosios vilties g. 3, kaip anksčiau. Senajame pastate šiuo metu atliekami didelio masto rekonstrukcijos darbai: Gerosios Vilties g. 3 pastatas yra atnaujinamas pagal visus moderniausius reikalavimus.

„Gauta Akreditavimo tarnybos licencija vėl suteikia galimybę saugiai ir pagal visus higienos reikalavimus teikti paslaugas naujoje vietoje. RPLC visada siekė ir sieks teikti kokybiškas paslaugas, tad šiuo metu atnaujiname veiklą ir dėl žmonių dirbs, tik jau Antakalnyje, kvalifikuotų gydytojų, socialinių darbuotojų, psichologų, psichiatrų ir kitų specialistų komanda“,  – sako RPLC Vilniaus filialo direktorius Giedrius Likatavičius.

RPLC Vilniaus filialas

RPLC Vilniaus filialas

RPLC Vilniaus filiale (P.Širvio g. 5) atnaujinamos šios stacionarinės paslaugos:

  • išblaivinimas esant nedidelio ir vidutinio laipsnio intoksikacijai alkoholiu ar kitomis psichoaktyviosiomis medžiagomis (iki 3 dienų),
  • alkoholinės ir narkotinės abstinencijos sindromo simptomų gydymas ir potraukio slopinimas (iki 14 dienų),
  • motyvacinė terapija ir reabilitacija (14 dienų),
  • „Minesotos“ programa (28 dienos).

Respublikinio priklausomybės ligų centro informacija