Suraskite paslaugą ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Paieškos rezultatai:
Išankstinis apmokėjimas
Tikslinti paslaugą
Klinika bendradarbiauja su TLK
Tyrimų programos

Vaiko ištyrimo programa apima pagrindinius organizmo ir organų funkcijų rodiklius, į ką reikėtų atkreipti dėmesį vaikui augant: kraujodaros, kaulų-raumenų sistemos, vitaminų, elektrolitų, skydliaukės hormonų, virškinimo sistemos, inkstų rodiklius. 

Atliekant išsamesnius tyrimus, gaunamas geresnis organizmo funkcionavimo vaizdas, ištiriami visi pagrindiniai organizmo rodikliai.

Minimali (MINI)

Apima bendrąjį kraujo tyrimą, pagrindinių kepenų fermentų, gliukozės, kalcio, magnio, geležies, cholesterolio, vitamino D rodiklius. To visiškai pakanka bendram vaizdui apie vaiko organizmo būklę susidaryti, jei nėra jokių nusiskundimų, vaikas auga sveikas ir laimingas, ar esant nežymiems nusiskundimams. 

Vidutinė (MIDI)

Apima daugiau kepenų funkcijos rodiklių, inkstų funkcijos, gliukozės, elektrolitų, elementų, svarbių kaulų-raumenų sistemos vystymuisi, skydliaukės veiklos ir vitamino D rodiklius. Tokią programą gydytoja rekomenduoja rinktis, esant klausimų dėl vaiko sveikatos būklės, esant augimo ir mitybos sutrikimams, anksčiau buvus pokyčių kraujo tyrimuose. 

Maksimali (MAXI)

Yra išsamiausia, atspindinti visas pagrindines organizmo ir vidaus organų funkcijas.  Ši programa gali mums padėti atsakyti į klausimus, ar užtenka vaikui visų pagrindinių mitybinių medžiagų, ar užtenka medžiagų kaulų-raumenų sistemos vystymuisi, ar vaikui netrūksta mikroelementų ir vitaminų, ar skydliaukės veikla yra nesutrikusi, ar reikia koreguoti mitybą ir gyvenseną ir pan.

Kraujo tyrimų radinius patariama derinti su vaiko apžiūra. Svarbu žinoti, kaip ir kuo vaikas gyvena – ar jis fiziškai aktyvus, ar linkęs į nesveiką mitybą.

Tyrimų paketas Tyrimų informacija
Mindaugo g. 11, Vilnius
Paketo kaina: 73.00 €39.00 €
MINI
Jūs gausite nemokamą tyrimų paketo rezultatų aprašą.

VAIKO IŠTYRIMO PROGRAMA

Vaikai, tai ypač jautri pacientų grupė, kurių fiziologija keičiasi labai sparčiai. Kai kurių organizmų sistemos sutrikimai gali įtakoti
vaikų elgesį, gebėjimą susikaupti bei tolimesnius vystimosi procesus. Pažangūs profilaktiniai tyrimai leidžia įvertinti informaciją apie
bendrą organizmo sveikatos būklę bei sekti fizinės brandos eigą. Vaiko ištyrimo programa leidžia įvertinti mikroelementų, medžiagų
apykaitos ar skydliaukės funkcijas.
Jūs galite rinktis iš Minimalios, Vidutinės ar Maksimalios ištyrimo programos.