Suraskite paslaugą ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Paieškos rezultatai:
Išankstinis apmokėjimas
Tikslinti paslaugą
Klinika bendradarbiauja su TLK
Tyrimų programos

Efektyviausias būdas įvertinti bendrą organizmo būklę yra profilaktinis kraujo tyrimų atlikimas ir jų gautų rezultatų vertinimas.  Tik savalaikė ankstyva diagnostika ir reakcija į besikeičiantį organizmą gali padėti užkirsti kelią pažengusiems susirgimams. Norint būti sveikoms ir energingoms visoms moterims patariama nepamiršti savęs ir reguliariai tikrintis savo sveikatą.

Moters sveikatos ištyrimo programa sudaryta gydytojų, remiantis laboratoriniais tyrimais, kurie gali padėti diagnozuoti medžiagų apykaitos, onkologinius ir infekcinius susirgimus.

MINI paketas

Jis pakankamas jaunoms, didesnių nusiskundimų neturinčioms moterims, jo metu vertinamas bendras kraujo vaizdas, ištiriama kepenų, inkstų veikla, tikrinama gliukozė bei pagrindiniai elektrolitai, atliekama lipidograma, kuria įvertinamas tiek „gerasis“, tiek „blogasis“ cholesterolis.

MIDI paketas

Šis pasiūlymas prie MINI varianto papildomai ištiria kasos fermentus, apima daugiau elektrolitų tyrimų, įtraukiant ir moterims itin svarbų geležies atsargų – feritino tyrimą, visapusiškai vertinama skydliaukės veikla. Šis ištyrimo paketas, pasak šeimos gydytojos, itin tinkamas toms moterims, kurios įtaria galinčios turėti hormonų disbalansą ar skydliaukės veiklos sutrikimų, jaučiančios įsitempimą, gausesnį prakaitavimą, pastebėjusios plaukų ar odos pakitimus.

MAXI paketas

Tai pati išsamiausia tyrimų programa. Jos pagalba papildomai ištiriamas vitaminas B12, kurį gana svarbu sekti skrandžio problemų turinčioms, žaliavalgėms ar veganėms moterims, taip pat tikrinami mikroelementai cinkas ir varis, kurie svarbūs gražiems plaukams, odai, stabiliai nervų sistemai, stresą patiriančioms ar neaiškių virškinimo sutrikimų turinčioms moterims – tai galimybė išsitirti ir visas galimas bilirubino frakcijas. Be to, šis paketas apima ir pagrindinius vėžinius žymenis: krūties, kiaušidžių, virškinimo sistemos trakto (žarnynas, kepenys, kasa).
 

Tyrimų paketas Tyrimų informacija
Mindaugo g. 11, Vilnius
Paketo kaina: 120.00 €78.00 €
MINI
Jūs gausite nemokamą tyrimų paketo rezultatų aprašą.

MOTERS IŠTYRIMO PROGRAMA

Efektyviausias būdas įvertinti bendrą organizmo būklę yra profilaktinis kraujo tyrimų atlikimas ir jų gautų rezultatų vertinimas.

Moters sveikatos ištyrimo programa sudaryta gydytojų, remiantis laboratoriniais tyrimais, kurie gali padėti diagnozuoti medžiagų apykaitos, onkologinius ir infekcinius susirgimus.

Jūs galite rinktis iš Minimalios, Vidutinės ar Maksimalios ištyrimo programos, kurioje yra pagrindiniai ir svarbiausi organizmo
rodikliai.