Suraskite paslaugą ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Paieškos rezultatai:
„PROFILAKTINĖ PATIKRA DĖL POGIMDYMINĖS DEPRESIJOS“
 • Manodaktaras.lt
 • Patikslinkite
  paslaugą
 • Pasirinkite
  patogų laiką
 • Registracija
  vizitui
Išankstinis apmokėjimas
Tikslinti paslaugą
Klinika bendradarbiauja su TLK
 • Paslaugos aprašymas
Paslaugos aprašymas

Taikome specialų naujausiomis testavimo technologijomis pagrįstą pagimdžiusioms moterims pritaikytą emocinės būklės vertinimo testą. Moksliniai tyrimai įrodė, kad taikant šį testą pogimdyminė depresija atpažįstama žymiai efektyviau nei įprastoje klinikinėje praktikoje. 

Depresija yra viena iš dažniausių pogimdyminių komplikacijų: nustatyta, kad pirmaisiais metais po pirmojo gimdymo apie 13% moterų išgyvena depresijos epizodą. Depresinio sutrikimo epizodas gali prasidėti tiek nėštumo metu, tiek ir po gimdymo ir trukti keletą mėnesių ar net metų. 

Pogimdyminė depresija yra nelengvai atpažįstama, nes depresijos somatiniai simptomai, tokie kaip miego, apetito sutrikimai, nuovargis dažnai sutampa su įprastais visų naujagimių motinųskundais. Negydomi depresiniai sutrikimai yra linkę užsitęsti ir sunkėti. Laiku nenustatyta irnegydyta pogimdyminė depresija palieka sunkias ilgalaikes pasekmes ne tik moteriai, bet irjos vaikui bei šeimai: sutrikdo motinos-kūdikio prisirišimą ir daro žalą kūdikio emocinei bei kognityvinei raidai, neigiamai veikia santykius šeimoje.

Testą pogimdyminei depresijai atpažinti rekomenduojama atlikti pirmą, trečią ir šeštą mėnesį po gimdymo.

Tyrimo procedūra: trumpa, nesudėtinga nuotolinė apklausa anketos forma. Taikoma moterims, darbo reikalais galinčioms naudoti anglų kalbą ir sutinkančioms testuotis anglų kalba. 

Teikiame automatizuotą tyrimo ataskaitą su medicinos psichologo komentaru raštu.

Daugiau informacijos
Mažiau informacijos