Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I
08:00 - 20:00
II
08:00 - 20:00
III
08:00 - 20:00
IV
08:00 - 20:00
V
08:00 - 20:00
VI
08:00 - 14:00
VII
nedirba
Adresas:
Kalvarijų g. 103 - 32, Vilnius

„Šatrijos klinika“ savo veiklą pradėjo beveik prieš dešimt metų ir per šiuos metus įgijo pacientų pasitikėjimą. Klinika yra įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, tad ji lengvai pasiekiama tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu. Klinikoje įrengti trys gydomieji kabinetai su moderniomis odontologinėmis kėdėmis bei naujausia gydomąja įranga.


Mes norime, kad pacientai jaustųsi jaukiai ir gautų geriausią aptarnavimą, o kad vizitas mūsų klinikoje būtų sklandus ir malonus - Jus pasitiks besišypsančios ir visuomet pasirengusios padėti „Šatrijos klinikos“ administratorės.Pacientams mes galime pasiūlyti ortodontinį gydymą, implantaciją, kaulo atkūrimą prieš implantaciją, protezavimą ant implantų, estetinį mikroprotezavimą, dantų balinimą, endodontinį kanalų gydymą, plombavimą ir kitas odontologines paslaugas.
Šatrijos klinikos kolektyvas - tai jauni, veržlūs, spėję sukaupti turtingą klinikinio darbo patirtį gydytojai odontologai. Tai - burnos, veido ir žandikaulių chirurgai Aleksandras Gordevičius ir Justas Šatkauskas, gydytoja ortopedė Rasa Griškaitė-Šatkauskienė, gydytoja ortodontė Kristina Vaitkevičienė, burnos higienos specialistė Rasma Gražienė,bendros praktikos gydytojos odontologės: Indrė Misiūnienė, Lina Šimonytė, Inga Bradulskaitė bei asistentai.

Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt