Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

ŠNIPIŠKIŲ MEDICINOS CENTRAS

Registruotis
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
  • Pavedimas
Facebook Facebook Dalintis

ŠNIPIŠKIŲ MEDICINOS CENTRAS

Mitas, kad privati medicina yra prieinama tik nedaugeliui.

Mes vadovaujamės požiūriu, kad kokybiškos privačios medicinos paslaugos turi būti prieinamos kiekvienam iš mūsų. Todėl džiaugiamės, kad jau 15 metų mums savo sveikatą patiki vis daugiau naujų pacientų, o senieji, esantys nuo centro įkūrimo pradžios, mūsų nepamiršta.

Šnipiškių medicinos centras yra sudaręs sutartis su Vilniaus teritorine ligonių kasa, todėl paslaugos centre draustiems ir registruotiems arba pateikusiems siuntimą iš savo šeimos gydytojo yra apmokamos iš privalomojo sveikatos draudimo biudžeto lėšų.

Šiandien galime pasiūlyti pirmo lygio (šeimos gydytojo, gydytojo odontologo, gydytojo psichiatro, medicinos psichologo, socialinio darbuotojo) ir antro lygio (kardiologo, neurologo, endokrinologo, oftalmologo, otorinolaringologo, dermatovenerologo, urologo, ginekologo, fizinės medicinos ir reabilitacijos, kraujagyslių chirurgijos) ambulatorines asmens sveikatos paslaugas, laboratorinius tyrimus iš kraujo, šlapimo, pasėlius, vidaus organų echoskopijas, kineziterapijos procedūras, individualią gydomąją mankštą.

Kviečiame jungtis į mūsų šeimą!

Daugiau informacijos, kaip tapti mūsų pacientu: https://www.snipiskiumc.lt/tapkite-musu-pacientu/