Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I08:00 - 19:00
II08:00 - 19:00
III08:00 - 19:00
IV08:00 - 19:00
V08:00 - 19:00
VInedirba
VIInedirba
Adresas:
Baltų pr. 3, Kaunas
Tinklalapis:
www.sidanta.lt
Telefonas:
+37066510982
El.paštas:
info@sidanta.lt

Odontologijos klinika SIDANTA savo vieklą pradėjo 1998 metais. Čia dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasiruošę atlikti visapusišką dantų gydymą. Klinikos gydytojai domisi naujausiais pasiekimais odontologijos srityje, nuolat tobulinasi įvairiuose kursuose bei stažuotėse tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Klinikoje teikiamos terapinio gydymo, protezavimo, endodontijos, implantavimo, periodontologijos-chirurgijos, estetinio plombavimo, dantų balinimo bei profesionalios burnos higienos paslaugos.

Odontologijos klinikoje SIDANTA naudojamos tik aukščiausios kokybės sertifikuotos medžiagos, o klinikos partneriai yra tik šiuolaikiškos ir patikimos dantų technikų laboratorijos.

Klinikoje Jūs visuomet rasite platų asortimentą burnos priežiūros priemonių, pristatytų Jums iš garsiausių Europos gamintojų.

Odontologijos klinikoje SIDANTA Jus pasitiks jauki aplinka, malonus aptarnavimas ir gydymas naudojant pažangiausius bei naujausius metodus ir technologijas.

Nuo šiol mūsų pacientai gali pasinaudoti "GF MedLizingas" išsimokėjimo paslauga! Daugiau informacijos klinikos puslapyje www.sidanta.lt arba www.gf.lt/gfmedlizingas.

Mes džiaugiamės, kai Jūs šypsotės !

Klinikos medikai
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt