Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I10:00 - 19:00
II10:00 - 19:00
III10:00 - 19:00
IV10:00 - 19:00
V10:00 - 19:00
VI10:00 - 15:00
VIInedirba
Adresas:
V. Grybo g. 17, Vilnius
Tinklalapis:
www.sapiegosklinika.lt
Telefonas:
+37066510921

Kiekvienas žmogus yra svarbus. Išskirtinis dėmesys Jums, tai mūsų vertybė. Mums svarbu, kaip paslauga suteikiama ir kaip Jūs jaučiatės.

Mes neatskiriame dermatologijos ir estetikos, nes žmogaus odos išvaizda, ligos ir kiti sveikatos sutrikimai yra tarpusavyje susiję. Mūsų siekiamybė, kad pravėrę vienerias klinikos duris, rastumėte atsakymus į visus Jums kylančius klausimus, susijusiais su pokyčiais Jūsų odoje.

Klinikoje atliekame procedūras tik su auksinio standarto Vokietijos kompanijos ASCLEPION lazeriais ir kitais aukščiausios kokybės medicininiais produktais.

Mes atsakingai formuojame komandą, todėl mūsų klinikoje dirba tik profesionalūs, ilgametę patirtį turintys specialistai: plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, dermatovenerologai ir kosmetologai. Tuo mes didžiuojamės ir nuolat stengiamės tobulėti!
Gydytojų profesionalumas, inovatyvi medicininė įranga ir išskirtinis dėmesys – tai įvertins kiekvienas apsilankęs Sapiegos klinikoje.
Sapiegos klinikos veikla licencijuota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklos tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos.

Bendradarbiaujame su sveikatos draudimo bendrovėmis:

Compensa Life Viena Insurance Group IF draudimas Lietuvos draudimas AVIVA Lietuva SEB gyvybės draudimas
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt