Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

SAJEMED, Psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugos

Registruotis
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Pavedimas
Facebook Facebook Dalintis

SAJEMED, Psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugos

UAB „Sajemed“ – tai privati asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti psichoterapijos/psichiatrijos paslaugas, įsikūrusi naujame Vilniaus m. rajone Leičių g. 11-131, Vilnius. Įstaigoje dirba patyrę specialistai (psichiatras, psichoterapeutas, psichologas), galintys suteikti kvalifikuotą pagalbą.


Jaučiatės patekę į sudėtingą situaciją, kurios nepajėgiate išnarplioti patys, santykiai su supančiais žmonėmis tapo įtempti ir varginantys, kamuoja ilgalaikis nerimas, liūdesys, įtampa, nuolatinis stresas, praradote gyvenimo džiaugsmą, jaučiatės vieniši ir nelaimingi – pats laikas pradėti kelionę į save. Labai svarbu teisingai pasirinkti, kam patikėsite savo rūpesčius. Šiame pasirinkime labai svarbus tikėjimas, kad Jums galima padėti, pasitikėjimas pasirinktu specialistu ir apsisprendimas atsakingai dalyvauti išsilaisvinant iš Jus ištikusių sunkumų. Kartais svarbu pradėti nuo gydymo vaistais, kad atsirastų jėgų spręsti slegiančias problemas, kartais užtenka psichologo konsultacijų, o kartais itin svarbu neatidėlioti ir pasirinkti psichoterapiją, kaip susitikimą ir kelionę kartu, ilgą bendrą darbą, paremtą pažinimu, pasitikėjimu, santykių atvirumu, nuolatiniu mokymusi. Tai kelionė, kurioje atrandama tai, kas mumyse, mūsų santykiuose, mūsų gyvenime geriausia ir gražiausia, kurioje yra galimybė pamatyti kokiais būdais mes patys sukuriame sunkumus savo kasdienybėje, už ką esame atsakingi patys ir ką galime keisti, o ką svarbu priimti ir susitaikyti.


Terapinis procesas (psichoterapija) rekomenduojamas žmonėms, norintiems spręsti savo problemas. Jį verta pasirinkti ne tik sergantiesiems, bet ir sveikiems žmonėms, kai vargina liūdesys, kaltės ar vienatvės jausmas, pesimizmas, neviltis, sudirgimas, pyktis, miego sutrikimai, senėjimo, mirties baimė, nusivylimas šeimyniniame gyvenime, nepasitenkinimas santykiais, problemos ir nusivylimai profesiniame gyvenime, kai jaučiamas gyvenimo prasmės praradimas, išgyvenama netektis, skyrybos, trūksta gyvenimo džiaugsmo ir kt. Taip pat tiems, kurie nori geriau save pažinti, geriau sutarti su artimaisiais, atrasti ramybę, drąsą, artumą, laisvę, gyvenimo džiaugsmą, pasitikėjimą savimi, atsakomybę už savo gyvenimą ir kt. Mūsų specialistai bus patikimi ir dėmesingi palydovai Jūsų kelionėje.