Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

RVL – šeimos sveikatingumo centras (Vilnius)

Registruotis
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės

RVL – šeimos sveikatingumo centras (Vilnius)

Esame daugiau, nei 15 metų veikiantis šeimos sveikatingumo ir odontologijos centras, turintis filialus Panevėžyje ir Vilniuje.

Mūsų tikslas – ne tik surasti kiekvieno paciento individualų gydymo metodą, bet ir skatinti tiek individualią, tiek bendruomeninę rūpybą savo sveikatingumu, propaguoti sveikatos kultūrą. Šiems tikslams pasiekti RVL šeimos sveikatingumo centro medikai savo darbe taiko pačias pažangiausias metodikas, nuolat tobulina savo žinias Lietuvoje ir užsienyje, bei deda visas pastangas ne tik užmegzdami su pacientu glaudų ryšį, bet ir ieškodami unikalių gydymo būdų taikant pačias moderniausias gydymo metodikas, užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas.

Šeimos odontologijos centre teikiamos ne tik kosmetinės odontologijos paslaugos, bet ir visos kitos dantų gydymo procedūros: terapinis gydymas, endodontija, ortodontija, burnos chirurgija, implantavimas, estetinis plombavimas, dantų balinimas, burnos higiena, dantų protezavimas, vaikų terapinis gydymas (nemokamas silantavimas), periodontologija, nes klinikoje dirba įvairių krypčių gydytojai odontologai.

RVL klinika yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Tai reiškia, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos, gali būti kompensuojamos iš PSDF biudžeto.

Čia Jūs esate visada laukiami ir suprasti!