Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

PSICHOLOGĖ RŪTA SUCHOCKAITĖ. ŠIUOLAIKINĖ PSICHOLOGIJA IR PSICHOTERAPIJA.

Registruotis
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Pavedimas
Facebook Facebook Dalintis

PSICHOLOGĖ RŪTA SUCHOCKAITĖ. ŠIUOLAIKINĖ PSICHOLOGIJA IR PSICHOTERAPIJA.

Rūta Suchockaitė
Psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos specialistė, sertifikuota MINDFULNESS mokytoja - praktikė, lektorė, konsultantė. Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijuoja psichoterapiją. Esu schemų terapijos kursantė.
Savo darbe taikau šiuolaikinės psichologijos bei psichoterapijos metodus, remiuosi naujausiomis kognityvinės ir elgesio terapijos intervencijomis, tarp jų ir įsisąmoninimu grįstos MINDFULNESS praktikos.

Mano darbas – mano įkvėpimas. Noriu dalintis savo žiniomis, gebėjimais bei patirtimi. Turiu entuziazmo, energijos ir motyvacijos padėti klientams. Esu smalsi, nuolat gilinuosi ir domiuosi šiuolaikine psichologija bei psichoterapija, neuromokslo ir kitais moksliniais tyrimais, susijusiais su žmogaus emocine, psichine ir fizine sveikata, jaunatve bei gyvenimo ir darbo kokybe.

Kad ir kokiame savo gyvenimo etape šiuo metu esate – asmenybinio augimo kelyje ar sunkumų kryžkelėje, nepriklausomai nuo to, ką patiriate, niekada ne vėlu kreiptis pagalbos bei imtis tinkamų veiksmų, kad Jūsų gyvenimas būtų geresnis.