Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

PROREHAB klinika

Registruotis
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
  • Pavedimas

PROREHAB klinika

Dabartiniu laiku skausmas žmonių kasdienybėje sutinkamas vis dažniau dėl nepakankamai aktyvaus gyvenimo būdo ar netinkamos apkrovos. Šiuolaikinė medicina dažnai skausmo priežastį siekia įrodyti nustatant struktūrinius pakitimus, tokius kaip tarpslankstelinio disko išvarža. Vis dėl to, dažnai esantys simptomai neatitinka esamų struktūrinių pakitimų ar jų nesant jaučiamas skausmas ar žymus diskomfortas, todėl tenka pripažinti funkcinių žmogaus galimybių įtaką skausmo atsiradimui.

Dažnai didelę ar net lemiamą įtaką skausmo išraiškai turi propriocepcija – kūno ar jo padėties jutimas erdvėje judesio metu, kaip kūnas ar jo atskiros sritys funkcionuoja tarpusavyje ir kaip į tai reaguoja nervų sistema.
Laikui bėgant funkciniai sutrikimai gali lemti ir struktūrinius pakitimus, todėl tokiais atvejais reabilitacija turi ypatingai svarbų vaidmenį atkuriant funkcines žmogaus galimybes ir judesį, kai net ir esant struktūriniams pakitimams galima gyventi be skausmo.
Praktikoje taikome visame pasaulyje plačiai pripažintą Prahos reabilitacijos mokyklos Prof. Karel Lewit ištyrimo ir diagnostikos metodiką, kuri orientuota į kūno ar tam tikrų jo sričių funkcionavimą tarpusavyje, taip pat funkcinės neurologijos metodiką, kuri paremta naujausiais tyrimais apie nervų sistemos veiklą bei kaip tai gali turėti įtakos skausmo atsiradimui.
Taip atrandama skausmo priežastis, kuri laikui bėgant gali nulemti ir struktūrinius pakitimus pvz. tarpslankstelinio disko išvaržą ar sąnarių degeneraciją.
Judesys yra neatsiejama gyvenimo dalis, todėl mūsų tikslas - padėti perprasti savo kūną, pašalinti ar sumažinti skausmą.

Esame savo srities entuziastai ir profesionalai, todėl užtikriname kokybišką pagalbą kiekvienu individualiu atveju. Deriname gilias tradicijas bei naujausias žinias ir tyrimus tam, kad pasiektume geriausią rezultatą!