Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Adresas:
Kauno g. 9A, Klaipėda

Laukiami vaikai ir suaugusieji. Rami ir maloni aplinka jums leis jaustis atsipalaidavusiems ir gerai nusiteikusiems.

Mes teikiame plataus spektro aukščiausios kokybės odontologinį gydymą, kvalifikuotas konsultacijas. Atliekame burnos higieną, dantų balinimą, dantų implantaciją, protezavimą, burnos chirurgiją, terapinį dantų gydymą, dantų teisinimą.
Kolektyvas sudarytas iš gydytojų odontologų ir specialistų (burnos chirurgas, ortodontas, gydytojai terapeutai, burnos higienistas). Nuolatos tobulinames, taikome šiuolaikiškiausius gydymo metodus. Dirbame su šiuolaikine modernia aparatūra ir tik su aukščiausios kokybės medžiagomis.

Kiekvienas pacientas mums svarbus. Su kiekvienu dirbame individualiai: sudarome jam skirtą gydymo planą, informuojame apie kainas, parenkame patį tinkamiausią gydymą, išsamiai paaiškiname apie priežiūrą ir profilaktiką po gydymo.Vaikų odontologinėms problemoms skiriame labai didelį dėmesį.

Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt