Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Adresas:
Mituvos g. 4, Kaunas

Esame ortopedijos technines priemones kurianti ir gaminanti įmonė UAB „Ortopagalba“. Veiklą sėkmingai vykdome jau daugiau kaip 15 metų, gaminius kuriame kartu su pacientu, atsižvelgdami į sveikatos poreikius. Projektuojame ortopedines priemones reabilitacijai po kaulų lūžių, sumušimų ir uždegimų, traumų prevencijai bei profilaktikai, taip pat pooperaciniam laikotarpiui. Kuriame aukštos kokybės siūtus kaklo, rankų, kojų, stuburo ortopedinius įtvarus, pagamintus tekstilinių medžiagų pagrindu, skirtus sveikatai ir savijautai gerinti. Taip pat gaminame elastingus, natūralius, unikalaus dizaino – megztus įtvarus, kurie yra itin patogūs ir išsiskiria dideliu pralaidumu orui. Megzti įtvarai yra naudojami prevencijai ir reabilitacijai po traumų, juos su malonumu renkasi sportuojantys žmonės.
Mūsų gaminiai pažymėti GABI ženklu. Tai unikalus „Ortopagalba“ prekės ženklas, kuriuo žymime savo gaminius skirtus: sportui, motinystei, gydymui, slaugai ir reabilitacijai, darbų saugai.
GABI prekinis ženklas savo aukšta kokybe, patikimumu ir patvarumu užsitikrino puikų vardą tarp ortopedijos gaminių. GABI įtvarus mūsų klientai pamėgo dėl išskirtinio patogumo ir modernaus dizaino.
Atliekame išsamius pėdų tyrimus, gaminame ortopedinius avalynės įdėklus pagal individualius išmatavimus. Pas mus konsultuoja aukštos kvalifikacijos gydytojai ortopedai traumatologai.
Mūsų įmonėje gaminamos ortopedijos technikos priemonės yra aprobuotos Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijoje, atitinka Europos direktyvos 93/42/EEB reikalavimus ir Lietuvos medicinos normos MN 4:2009 esminius reikalavimus.

Klinikos medikai
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt