Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

MEDOZONAS, ozono terapijos klinika

Registruotis
  • Žygimantų g. 8, 105 kab. , Vilnius
Facebook Facebook Dalintis

MEDOZONAS, ozono terapijos klinika

Mūsų klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai iš Lietuvos ir kitų šalių. Čia naudojama itin šiuolaikiška aparatūra, kuria galima kontroliuoti ir griežtai dozuoti pacientui įvedamo ozono kiekį. Jau gydėsi keli tūkstančiai žmonių, kurie pasiekė gerą rezultatą. O nemažai jų buvo netekę vilties palengvinti savo negalavimus. Pasibaigus sveikatinimo kursui, žmonės jaučiasi žvalesni ir sveikesni, atgauna norą gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Jie ir jų artimieji nuoširdžiai taria dėkingumo žodžius.
Dalyvaujame tarptautinėse konferencijose, todėl turime galimybę siūlyti savo klientams visas pasaulines ozono terapijos srities naujoves.
Klinika „Medozonas“ yra Azijos ir Europos ozono terapeutų asociacijos narė. Glaudžiai bendradarbiaujame su žymiais kitų šalių profesoriais bei gydytojais, todėl galime su jais operatyviai konsultuotis ir naudotis jų patirtimi, sukaupta gydant retas ligas ozono terapija. Remdamiesi šia patirtimi, savo pacientams galime pasiūlyti individualių būdų problemoms spręsti. Visada džiugiai Jūsų laukiame!