Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS, Dragūnų filialas

Registruotis
  • Dragūnų g. 2 - 8, Klaipėda
Facebook Facebook Dalintis

MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS, Dragūnų filialas

UAB ”Mano šeimos gydytojas” - buvo įsteigta 2000m. vasario mėn., laimėjus PHARE projektą, rėmusį privačių šeimos gydytojų centrų kūrimą. Įstaiga yra pasirašiusi sutartį su Klaipėdos miesto teritorine ligonių kasa, todėl šeimos gydytojų ir slaugytojų konsultacijos, prisirašiusiems prie ”Mano šeimos gydytojas” gyventojams, teikiamos nemokamai.

Mūsų tikslas – teikti gyventojams priartintas prie jų gyvenamosios vietos pirminės sveikatos priežiūros paslaugas, todėl atidarėme penkis filialus, aptarnaujant visų miesto rajonų gyventojus. Mūsų veiklos filosofija - įgyvendinti šeimos medicinos principus: stebėti visų amžiaus grupių gyventojų sveikatą, konsultuoti juos dėl bet kokių sveikatos klausimų, o gydytojai ir slaugytojos, dirbdami komandoje, pasiruošę padėti savo pacientams, nes yra kvalifikuoti ir savo darbui pasiaukoję profesionalai. Laikydamiesi esminio šeimos medicinos principo – tapti pirmo kontakto specialistais, jie konsultuoja ne tik diagnostikos, gydymo, bet ir ligų profilaktikos, sveikos gyvensenos, mitybos klausimais, o jei problemos negali išspręsti savo kompetencijos ribose, nukreipia pacientus konsultantams.

Šiuo metu čia dirba dvylika šeimos gydytojų, baigusių šeimos medicinos rezidentūrą Vilniaus ir Kauno medicinos universitetuose. Dauguma gydytojų dirba Kauno ir Vilniaus Universitetų šeimos medicinos katedrų rezidentų vadovais. Įstaiga yra pasiruošusi išlaikyti ne tik tikruosius šeimos medicinos modelio principus, bet ir tapti pavyzdine šeimos gydytojų ruošimo ir veiklos baze.