Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Adresas:
Naujakiemio g. 26, Klaipėda

savo veiklą pradėjo 1992 metų pavasarį. Tai viena iš pirmųjų privačių odontologijos klinikų Klaipėdoje, sėkmingai veikianti ir šiandien. Šiuo metu klinikoje dirba 9 įvairių specializacijų gydytojai odontologai – odontologas, burnos chirurgas, ortodontas ir vaikų odontologas bei 1 burnos higienistė.

Mūsų patalpose įsikūrusi dantų protezų gamybos laboratorija. Dviejų aukštų su mansarda patalpos, moderni odontologinė įranga, šiuolaikiškos gydymo ir valdymo technologijos, platus odontologų specialistų ir burnos priežiūros specialistų ratas leidžia klinikai užtikrinti aukštą teikiamo gydymo kokybę ir pacientų pasitenkinimą.

Gydytojai odontologai, higienistė, odontologo padėjėjos ir dantų technikai nuolat gilina savo profesines žinias Lietuvos ir užsienio universitetų bei odontologijos specialistų organizuojamuose kongresuose, kursuose, seminaruose.

2001 m. sudarėme sutartį su Klaipėdos Kolegijos Sveikatos fakultetu būti šios įstaigos mokymo baze, mūsų klinikoje buvo organizuoti Vilniaus Universiteto Stomatologijos Instituto ir Kauno Medicinos Universiteto specialistų vedami kvalifikacijos tobulinimo kursai.

Konsultuojame, gydome, implantuojame, protezuojame, baliname dantis Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Šilutės, Šilalės, Tauragės, Telšių, Plungės, Mažeikių miestų ir rajonų pacientus.

Prisitaikydami prie rinkos sąlygų taikome lanksčią atsiskaitymo už paslaugas sistemą, sudarome odontologijos ir/ar burnos priežiūros paslaugų sutartis su pacientais. Klinikoje galima atsiskaityti visomis populiariausiomis mokėjimo kortelėmis (Visa, Visa Electron, Mastercard/Eurocard, Maestro, American Express) bei sudaryti UAB „Šiaulių banko lizingo“ bendrovės paslaugų išperkamosios nuomos sutartis dėl paslaugų atlikimo išsimokėtinai. Taip pat teikiame paslaugas SEB VB, ERGO, BTA ir kitų kompanijų klientams, turintiems sveikatos draudimo knygeles ar korteles.

Esame strategiškai patogioje miesto vietoje, su patogiu privažiavimu tiek visuomeniniam tiek ir privačiam transportui, yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė (žr.planą). Dirbame pirmadieniais – penktadieniais nuo 08 iki 20 val. Galima registruotis telefonu arba atėjus į kliniką

Klinikos medikai
Apie kliniką Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt