Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I09:00 - 20:00
II09:00 - 20:00
III09:00 - 20:00
IV09:00 - 20:00
V09:00 - 20:00
VInedirba
VIInedirba
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
  • Pavedimas
Adresas:
Savanorių pr. 271, Kaunas
Tinklalapis:
inmodenta.weebly.com/
Telefonas:
+37066510912
El.paštas:
inmodenta@gmail.com

UAB „Inmodenta“ – privati odontologijos klinika Kaune, nuo 2006-ųjų teikianti visas šiuolaikinės odontologijos paslaugas vaikams ir suaugusiems už prieinamą kainą.
Klinikoje yra trys moderniai įrengti gydytojų kabinetai, atitinkantys griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. Čia specialistai dirba su naujausiais technologiniais įrengimais, užtikrinančiais maksimalų paciento komfortą ir gydymo tikslumą. Naudojamos tik tarptautinių organizacijų sertifikuotos bei Lietuvoje aprobuotos odontologinės medžiagos ir medikamentai.
Mūsų klinikoje dirba komanda gydytojų odontologų, specialistų, galinčių suteikti Jums visas odontologines paslaugas. Gydytojai nuolat tobulina savo žinias respublikiniuose ir tarptautiniuose seminaruose, diegia naujas gydymo bei diagnostikos technologijas. Tokiu būdu pacientams suteikiama aukščiausia paslaugų kokybė.
„Inmodenta“ įsikūrusi strategiškai itin patogioje miesto vietoje Savanorių prospekte. Mus paprasta surasti ir patogu pasiekti tiek visuomeniniu, tiek ir privačiu transportu.
Ateikite ir įsitikinkite, kad tai nėra vien skambūs žodžiai. Odontologijos klinika „Inmodenta“ visada laukia Jūsų!

Klinikos medikai
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt