Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

"InMedica" klinika, Baltų pr. 7A, Kaunas

Registruotis
  • Baltų pr. 7A, Kaunas
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
  • Pavedimas

"InMedica" klinika, Baltų pr. 7A, Kaunas

„InMedica” – tai pirminės sveikatos priežiūros klinikų tinklas, plačiai teikiantis paslaugas daugelyje Lietuvos miestų. Klinikų tinklas veiklą pradėjo 2004 metais, o 2014 metais buvo pristatytas „InMedica“ klinika prakės ženklas. 2019 metais „InMedica“ valdytoju tapo „INVL Baltic Sea Growth“ fondas, tai leido dar labiau plėsti klinikų tinklą ir pasiūlyti pacientams daugiau aukštos kokybės paslaugų moderniose bei šiuolaikiškose klinikose.

2022 metais įvyko „InMedica“ susijungimas su „MediCA klinika“ tinklu, kurį sudarė 31 šeimos klinika. Taip pat prisijungė kelios pavienės, ar mažesnių tinklų klinikos, todėl šią dieną džiaugiamės galėdami paslaugas teikti dar plačiau Lietuvoje. „InMedica” klinikų tinklą šiuo metu sudaro 66 padaliniai, 29 skirtinguose miestuose ir miesteliuose. Išsamų „InMedica“ klinikų sąrašą galite matyti čia.

Savo pacientams galime pasiūlyti ne tik aukštos kokybės nemokamas šeimos medicinos paslaugas „InMedica” klinikose bet ir laboratorinių tyrimų bei skiepijimo paslaugas 3 „InMedica Express” padaliniuose Vilniuje bei Visagine.

Didžiuojamės laboratorinius tyrimus galėdami atlikti moderniose, šiuolaikiškose bei automatizuotose „InMedica“ laboratorijose, kurios veikia nuo 2020 metų, o 2023 metais buvo atidaryta dar viena nauja, viena moderniausių Lietuvoje laboratorija Vilniuje. Šiuo metu „InMedica“ laboratorijos veikia trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje).