Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

GIJOS KLINIKOS

Registruotis
  • Savanorių pr. 284, / Partizanų g. 17 , Kaunas
Facebook Facebook Dalintis

GIJOS KLINIKOS

„Gijos Klinikos“ vienija įvairių medicinos profilių centrus ir siūlo kompleksinį gydymą Kaune.
„Gijos Klinikų“ Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos gydytojų komanda: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai - traumatologai, kraujagyslių chirurgai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, vaikų ligų gydytojai – kardioreumatologai, neurologai, reumatologai, endokrinologai, kardiologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, dermatovenerologai, logoterapeutai, urologai, ginekologai, proktologai, pėdų priežiūros specialistai ir kiti savo sričių profesionalai.
Vaikų ortopedijos centre konsultuojami ir kompleksiškai gydomi vaikai, esant netaisyklingai laikysenai, stuburo iškrypimams, pėdų problemoms, po traumų ir operacijų.
Chirurgijos centre atliekamos artroskopinės peties, alkūnės, riešo, plaštakos, kelio, čiurnos ir kitų sąnarių, pėdą koreguojančios operacijos, klubo ir kelio sąnario endoprotezavimo operacijos, taikoma regeneracinė kamieninių ląstelių terapija, lazerine technologija gydomos išsiplėtusios venos.
Reabilitacijoje taikomos tokios pat pažangios metodikos kaip žymiausiose Amerikos ir Europos klinikose: kineziterapija su moderniausia įranga (REDCORD, CPM, TRX ir Leg Press), mankštos baseine su bėgtakiu, vandens dviračiu, tempimo plokštuma, šiuolaikinės fizioterapijos procedūros, masažai. Naujai įrengtas baseinas ypatingas tuo, kad jame naudojama inovatyvi ir itin saugi vandens filtravimo ir cheminio paruošimo sistema, tinkanti jautriems ir alergiškiems žmonėms.
„Gijos Klinikų“ Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre atliekama krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo operacijos, pilvo plastika, riebalų nusiurbimas, ginekomastija, vokų pakėlimo operacijos ir t. t. Taip pat atliekamos jauninančios grožio procedūros ir injekcijos: hialurono rūgšties injekcijos, mezoterapija, biorevitalizacija, PRP procedūra ir t. t.
„Gijos Klinikose“ pacientams individualiai pritaikomos AB „Ortopedijos technika“ ortopedų technologų gaminamos ortopedijos techninės priemonės: protezai, įtvarai, longetės, ortopedinė avalynė bei vidpadžiai.
„Gijos Klinikos“ – medicina šiuolaikiniam žmogui!