Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I07:00 - 21:00
II07:00 - 21:00
III07:00 - 21:00
IV07:00 - 21:00
V07:00 - 21:00
VInedirba
VIInedirba
Adresas:
V. Grybo g. 7, Vilnius

Sveikatos stiprinimo ir kūno grožio puoselėjimo estetikos centras „G7 grožis ir sveikata“ po savo stogu subūręs aukščiausios kokybės paslaugas bei profesionaliausius savo srities specialistus.


Grožio centras siūlo unikalias grožio puoselėjimo procedūras - liekninamuosius ir stangrinamuosius specialiu LPG aparatu atliekamus kūno masažus bei „Nu Skin“ veido procedūras. LPG kūno masažai padeda nakinti celiulitą ir efektyviai mažina strijų paliktus randus. O veido odos procedūros kovoja su odos senėjimu, atgaivina pavargusią ir papilkėjusią odą.
Jūsų kūnui atsipalaiduoti leis viso kūno ar atskirų jo dalių atpalaiduojamieji ir gydomieji masažai atliekami rankomis.


Profesionalūs kineziterapijos specialistai individualių mankštų metu kūdikiams, vaikams ir suaugusiems padeda sustiprinti kūną, atsigauti po sunkių traumų ar ligų, formuoja taisyklingą laikyseną ar sprendžia pilnapėdystės problemas.


Kineziologinis teipavimas - reabilitacinė gydomoji procedūra, kurios metu naudojant specialius kinezioteipus (lipnias elastines juosteles), spartinami organizmo gyjimo procesai, mažinami įvairūs kūno (nugaros, kojų, sąnarių ir kt.) skausmai, atliekamos laikysenos korekcijos, mažinami kūno patinimai, didinamas randų elastingumas ir kt.


„G7 grožis ir sveikata“ Jūsų grožio puoselėjimo ir sveikatos stiprinimo namai!

Klinikos medikai
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt