Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Adresas:
Vytauto pr. 14, Kaunas
Tinklalapis:
www.kaunodenticija.lt
Telefonas:
+37066611499

Kauno odontologijos klinika „Denticija“, turėdama 61 metų veiklos patirtį, su patikimais, aukščiausios kvalifikacijos gydytojais – ekspertais ir panaudodama naujausias medžiagas ir technologijas, teikia visas odontologijos paslaugas vienoje vietoje ir suaugusiems, ir vaikams. Kaupdama ilgametę patirtį, Kauno odontologijos klinika „Denticija“ tapo viena geriausių, visas odontologines paslaugas teikiančių klinikų Lietuvoje.
Išskirtinis dėmesys skiriamas neįgaliems pacientams. Jų patogumui yra įrengtas atskiras patogus įvažiavimas, liftas ir kt...
Klinika nuolat plečia savo paslaugų spektrą, kad galėtume padėti Jums visomis odontologijos teikiamomis paslaugomis. Dantų technikos laboratorija, esanti klinikoje „Denticija“ gamina plokšteles iš termoplasto ir kt. plokšteles, metalo keramiką, bemetalę keramiką, cirkonio oksido keramiką, įvairias kapas (sporto, balinimo, knarkimo, brukcizmo).
Kauno „Denticija“ bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis (dantų protezavimo išlaidos kompensuojamos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus; asmenims, pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais bei vaikams), Sveikatos draudimo kompanijomis, Medlizingu (UAB „General Financing“).
Dėkojame už pasitikėjimą mumis!

Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt