Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

DANVITĖ, lazerinės odontologijos klinika

Registruotis
  • Bokštų g. 18, Klaipėda
Facebook Facebook Dalintis

DANVITĖ, lazerinės odontologijos klinika

Odontologijos klinikoje, įkurtoje 1994 metais, dirba tik aukščiausios srities specialistai iš visos Lietuvos. „Danvitės” klinikos kolektyvas džiaugiasi ir didžiuojasi turėdama nemažą patirtį odontologijos srityje bei stiprią komandą, kuri sugeba individualiai pasirūpinti kiekvienu pacientu ir padeda jiems pasiekti geriausių rezultatų.

Klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos: dantų plombavimas ir kitos dantų gydymo bei endodontinės procedūros, estetinis plombavimas, protezavimas, implantacija, burnos chirurgijos paslaugos ir ortodontinis gydymas. Profesionali burnos higiena, dantų balinimas „Philips Zoom“ sistema klinikoje ir kapomis namuose, periodontito gydymas vektoriumi ir kitos profilaktinės burnos procedūros teikiamos mūsų partnerių profilaktikos ir grožio klinikoje „Dsmile“(www.dsmile.lt), kurioje taip yra įsikūrusi ir burnos priežiūros priemonių parduotuvė.

Vienas iš „Danvitės” komandos tikslų - pastovus tobulėjimas ir žinių atnaujinimas, todėl odontologijos klinikos darbuotojai nuolat vyksta į įvairius mokymus Lietuvoje ir užsienyje, tam, kad sukauptas žinias galėtų pritaikyti praktikoje ir teikti tik aukščiausio lygio paslaugas.