Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

CALORYCARE klinika

Registruotis
  • V. Grybo g. 32A, Vilnius

CALORYCARE klinika

35 metų gydymo patirtis
CALORYCARE yra vienas inovatyviausių bariatrinių centrų Baltijos šalyse, turintis ilgalaikę nutukimo ir antsvorio turinčių pacientų gydymo patirtį.

Mes teikiame saugias, aukščiausios kokybės paslaugas, kurias atlieka patyrę gydytojai. Komandą sudaro dietologai, radiologai, psichiatrai, bariatriniai chirurgai.

Visi CALORYCARE bariatrijos centre taikomi gydymo metodai yra pripažinti ir moksliškai įrodyti, kaip saugūs ir veiksmingi.

Aukščiausi kokybės standartai
CALORYCARE paslaugos yra teikiamos vienoje didžiausių privačių klinikų šalyje - „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre“. Moderni ir visus pasaulinius standartus atitinkanti klinika įsikūrusi patogioje lokacijoje Vilniuje, Grybo g. 32A


Patyrusi komanda, kuriai vadovauja prof. dr. Gintautas Brimas, ir aukščiausi paslaugų teikimo standartai užtikrina visą parą teikiamą medicininę priežiūrą ir individualią pagalbą hospitalizacijos metu.

CALORYCARE bariatrijos centre dėmesys skiriamas ne tik atliekamai procedūrai, bet ir programai po jos. Ilgalaikis paciento rezultatų stebėjimas ir vertinimas bei koregavimas leidžia ne tik pasiekti gerų rezultatų, bet ir išlaikyti juos ilgą laiką.