Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Darbo laikas:
I08:00 - 21:00
II08:00 - 21:00
III08:00 - 21:00
IV08:00 - 21:00
V08:00 - 21:00
VI08:00 - 21:00
VII08:00 - 21:00
Atsiskaitymo būdai:
  • Grynieji
  • Banko kortelės
Adresas:
Nemenčinės pl. 54A, Vilnius
Tinklalapis:
www.bak.lt
Telefonas:
+37066611769
El.paštas:
info@bak.lt

Baltijos ir Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika yra viena iš pirmaujančių privačių ligoninių Lietuvoje. Atitinkame žmonių lūkesčius, o mūsų teikiamos aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugos yra prieinamos.

Pagrindinis klinikos uždavinys – gerinti ir saugoti Jūsų sveikatą. Mes žinome, kad sveikatos būklę lemia profesionali medicinos priežiūra ir tinkama ligų prevencija, todėl esame pasiruošę greitai bei efektyviai spręsti Jūsų medicinines problemas ir gerinti sveikatą, profilaktiškai apžiūrėti, šviesti bei rekomenduoti. Mes įsipareigojame tapti tikrais Jūsų geros sveikatos partneriais.

Turime profesionalių šeimos gydytojų komandą ir efektyviai koordinuotą personalą, esame pajėgūs Jums ir Jūsų šeimai suteikti pilnavertę priežiūrą ligos metu bei bendrosios sveikatos stiprinimo klausimais. Teikiame visapuses paslaugas, todėl galime atitikti kiekvieno paciento poreikius.

KLINIKOJE TEIKIAMA SKUBI PAGALBA SVARBIAIS ATVEJAIS: 0 - 24h

Jūsų patogumui nuo gegužės 4 d. „Baltijos-Amerikos klinikoje“ darbą pradeda gydytojų specialistų komanda, kuri pacientus konsultuos ir šeštadieniais.
Klinikoje šeštadieniais dirbs gydytojai neurochirurgai, ginekologai, urologai, dermatovenerologai, kardiologai, endokrinologai, ortopedai traumatologai, kraujagyslių chirurgai, LOR gydytojai, oftalmologai ir, kaip įpratai, šeimos gydytojai. Taip pat šeštadieniais bus atliekamos ir planinės operacijos.
Primename, kad šeimos gydytojai mūsų klinikoje konsultuoja savaitgaliais (šeštadieniais, sekmadieniais) ir švenčių dienomis. Skubią pagalbą teikiame visą parą ir visomis savaitės dienomis.

Bendradarbiaujame su VLK:

Bendradarbiaujame su med. lizingo bendrovėmis:

General Financing išsimokėjimo paslauga GF Medlizingas Moki Lizingas

Bendradarbiaujame su sveikatos draudimo bendrovėmis:

ADB Gjensidige IF draudimas Lietuvos draudimas MetLife Amplico Allianz Worldwide International Ltd. Aetna International BUPA International Blue Cross/Blue Shield (Federal Employee Program) AXA-PPP International HTH (Worldwide) Healix International
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką
Apie kliniką

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt