Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

ASMENS SVEIKATOS KLINIKA, Panevėžys

Registruotis
  • Nemuno g. 75, Panevėžys
Dalintis

ASMENS SVEIKATOS KLINIKA, Panevėžys

Sveiki atvykę į Asmens sveikatos kliniką Panevėžio skyrių
Asmens sveikatos klinika Panevėžio skyrius (ASK klinika) seniau žinoma buvo kaip Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras Panevėžyje. Šiuo metu ASK klinika yra įsikūrusi Vilniuje, Grigiškėse, Panevėžyje ir Palangoje.

ASK klinikoje dirba vaikų, paauglių ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai, slaugytojos. Tai viena geriausių psichologijos, psichiatrijos klinikų Lietuvoje ir vienintelė privati gydymo įstaiga teikianti gydymo paslaugas psichikos dienos centre. ASK klinikoje dirba vaikų, paauglių ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai, socialiniai darbuotojai, slaugytojos. ASK klinikoje Jūs būsite aptarnauti konfidencialiai ir kokybiškai.

Mes konsultuojame
ASK klinikoje teikiamos konsultacijos ir taikomas gydymas vaikams ir paaugliams, suaugusiems, šeimoms ir poroms, senjorams. Konsultuoja vaikų ir suaugusių psichologai, psichiatrai, psichoterapeutai. Vyksta grupiniai užsiėmimai, šeimų terapijos, porų terapijos, tėvystės įgūdžių lavinimo grupės. Panevėžyje

Mūsų gydymo būdai
ASK klinikoje specialistai naudoja klasikinius, mokslo aprobuotus ir pasaulyje žinomų draugijų ir asociacijų pripažintus gydymo metodus ir konsultavimo būdus bei progresyviausius medikamentus. Diegiami ir naujausi medicinos pasiekimai, ypač – gydant įvairias priklausomybes, psichines ligas.