Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

AMICUS DENTIS, odontologijos klinika

Registruotis
  • M. K. Čiurlionio g. 19, Vilnius

AMICUS DENTIS, odontologijos klinika

Klinika „Amicus Dentis“ turi subūrusi puikią profesionalių specialistų komandą. Kiekvieną pacientą gydo pagrindinis gydytojas, kuriam talkina kitų sričių specialistai. Taigi kiekvieną procedūros etapą atlieka savo srities profesionalas.

Pasirūpinome, kad paslaugos būtų teikiamos naudojant pačių pažangiausių pasaulio gamintojų medžiagas bei priemones. Klinikoje įdiegta skaitmeninio rentgeno įranga, atliekamos panoraminės rentgeno nuotraukos, kanalams gydyti naudojamas keliasdešimt kartų didinantis „Zeiss“ mikroskopas, gydytojai dirba su „Surgical Acuity“ optika, chirurginės procedūros ir dantų balinimas atliekami naudojant „EPIC 10 Biolase“ lazerį.

Pirmosios apžiūros metu sudaromas išsamus rekomenduojamo gydymo planas su finansine sąmata ir vizualizaciniu paciento dantų piešiniu. Paruoštas gydymo planas nereiškia kliento įsipareigojimo gydytis, bet leidžia pacientui pačiam įvertinti gydymo svarbą, eigą ir planuoti gydymo išlaidas.

Ypatingas dėmesys klinikoje skiriamas vaikams. „Amicus Dentis“ vaikų odontologai nuolat plečia savo profesines žinias dalyvaudami tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. O svarbiausia – jie kantriai ir nuoširdžiai bendrauja su mažaisiais mūsų pacientais. Klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys anesteziologai, tad prireikus, odontologinės procedūros atliekamos pasitelkiant kvalifikuotą sedaciją ar narkozę.

Siekiame kurti iš kartos į kartą perduodamą pacientų pasitikėjimą, tad aktyviai bendraujame su pacientais apie dantų ligų prevenciją, vystome socialines iniciatyvas ugdant tinkamus vaikų ir suaugusiųjų dantų higienos įpročius. Mūsų klinika su gydytoju Vytautu Tamošiūnu priešakyje yra projekto „Saldumynai šeštadieniais“ iniciatorė Lietuvoje.

Laukiame Jūsų apsilankant „Amicus Dentis“ klinikoje Vilniuje!