Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
94% (18 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Tilžės g. 33 - 3, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Nuolat keliu kvalifikaciją tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje.

Licencijos:

  • MPL-10831 Medicinos gydytojas
  • MPL-18650 Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Kalba šiomis kalbomis:

  • Anglų
  • Rusų
  • Lietuvių

Mokslai:

  • LSMU Medicinos fakultetas
  • LSMU Veido ir žandikaulių chirurgijos rezidentūra

Stažuotės:

  • Oulu (Suomija) Veido ir žandikaulių chirurgija

Asociacijos:

  • Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgijos draugija
  • Europos veido ir žandikaulių chirurgijų asociacija

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„gydytojas nuostabus, ismanantis savo darba, sypsena tiesiog,nepalieka jo veido, kai pamatai ji, nebaisu net sesti i kede ,teko kelis kartus lankytis pas ji ir kai operacijai mane pasiunte i Kauno klinikas as pasakiau ponui GERVICKUI, KOKS PUIKUS JO MOKINYS, ACIU GYDYTOJUI uz nuosirduma ,geruma"
Atsiliepimas parašytas 2019-01-30 18:52
„Didžiulis ir nuoširdus AČIŪ gydytojui R. Valkeriui už sėkmingai atliktą kaklo cistos operaciją. Labai džiugu, kad Šiauliuose yra toks puikus specialistas, kuris ne tik nepriekaištingai atlieka savo darbą, tačiau ir yra be galo malonus pacientams. AČIŪ už viską ir kuo didžiausios sėkmės!
Pagarbiai, Monika"
Atsiliepimas parašytas 2017-02-09 15:53
„Teko labai nusivilti šios įstaigos darbuotojais ir jų aplaidumu (kompetencijos galbūt neturėjimu) bei pašaipiais komentarais.

Trupai pas juos kreipiausi dėl implanto. Pačio implanto įdiegimas buvo atliktas greitai ir nepriekaištingai. Antras vizitas buvo reikalingas kad užvilktu vainikėli. Atvykus pas dantistą buvo patarta pasidaryti higiena ir man reikėjo nusiimti briketus. Būtent šio vizito metu dantistai nustatę vainikėlio spalva.
Sutartos dienos ryta buvo gautas skambuti iš registratūros pranešta kad dantis nėra padarytas ir kad jie nežino kada jis bus padarytas, bet bus būtent šia savaite.
Kadangi man teko nusiimti briketus o tai vyko Kaune, ortodonte paaiškino kad dantys yra paslankus , vainikelio neužsukimas tapačia diena gali išjudinti dantis. Taipogi viršutinio žandikaulio 6 dantis turėjo patrupėjusia plomba, būtent ten man ja ir patvarke nes buvo aišku jo uždėjus vainikėli nebus normalaus sukibimo, ko Siaurės Lietuvos Implantologijos Klinika net nebuvo užsiminusi.
Susisiekus su siu dantistu registratūra ir paaiškinus situacija buvo aišku kad si situacija jiem viskiškai nerupi.Paprašius kad dantistas man paskambintu, nes registratūra nežinojo kada vainikėlis bus pagamintas, skambučio sulaukiau iš registratūros kita diena (NE Iš Dantisto ir jokio Paaiškinimo), pranešti kad dantis buvo padarytas. Ta vakarą atvykus iš šita įstaiga ponas Valkeris negu ypatingai mandagus.
Vainikėli įsuko , sąkandis neatitiko. Tai as pati patariau dantistei pašlifuoti plomba nes jis vos nepradėjo šlifuoti vainikėlio!Vainikėlio spalva neatitiko. Ji skiriasi žymiai prie dantenų, negaliu įkelti nuotraukos bet skirtumas. Man pabrėžus šita dalyką pono Valkerio komentaras buvo "o kas jum I burna žiuręs įkišus pirštus , čia juk 6 dantis" .

Nepaisant to kad visa šito proceso kaina yra €1000 pono Valkerio nuomone apie jo klientus yra tokia zema kad jis sau gali leisti taip su jais šnekėti . Jai ne mano skrydis ir mano dantų situacija as tikrai bučiau nemokėjusi ir atsisakiusi šitų dantistų paslaugų. Komentaro nerašiau paskutines 2 savaites kad jis nebūtu emocijalus ar sureikšmintas.As pas šita gydytojos tikrai nesikreipsiu ir artimiesiems nerekomenduosiu

Linkiu jums išmokti bendrauti su savo klientais. Visi mes darome klaidu ir nėra nieko neištaisoma, tai yra mūsu pasirinkimas kaip šitose situacijose mes elgėmės"
Atsiliepimas parašytas 2016-02-11 18:53
Comma
Norėčiau patikslinti susidariusią situaciją, jei ji buvo neaiški ar nesuprantama:
visų pirma danties gamyba dėl dantų technikų kaltės užtruko viena diena ilgiau nei planavome (t.y. viso: 5 darbo dienos). Atsiprašome už tai.
antra:kad ir kaip norėčiau, tačiau aš kaip veido ir žandikaulių chirurgas danų neprotezuoju. Protezavimą atliko kita gydytoja. Tą dieną (tai buvo tiek man tiek protezavusiai gydytojai nedarbo diena) klinikoje buvau kaip įstaigos vadovas kol vyko protezavimo darbai. Kaip ir prašėte danties spalva buvo parinkta pustoniu šviesesnė, nes to paties vizito metu Jūs užsisakėte ir gavote dantų balinimo kapa, kad vėliau po balinimo visų dantų spalva būtų vienoda.
Jei esate nepatenkinta šiuo metu esama protezuoto ant danties implanto spalva, kviečiame atvykti į mūsų kliniką ir vainikėlis bus perdarytas pagal Jūsų pageidavimą!

Pagarbiai,
Robertas Valkeris

Gyd. Robertas Valkeris
„Likau be galo patenkinta visų trijų darbuotojų profesionalumu.
Kompetentingumas, sąžiningumas, pagarba ir delikatūs bei rūpestingi santykiai su pacientu – štai kokia šauni ši klinika.
Kainos klinikoje pakankamai priimtinos esant tokiai aukštai suteikiamų paslaugų kokybei.
Mane labai maloniai nustebino rezultatai. Pagaliau aš radau savo kliniką.
Linkiu visiems klinikos specialistams sekmes!


"
Atsiliepimas parašytas 2015-05-07 11:04
„Ačiū daktare už Jūsų auksines rankas. Implantai sugražino man gyvenimo džiaugsmą!"
Atsiliepimas parašytas 2015-04-02 14:20
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt