Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija Specialistas konsultuoja ir gydo vaikus bei paauglius iki 18 metų amžiaus. Tiek pirminių, tiek pakartotinių konsultacijų metu yra vertinama vaiko/paauglio bei lydinčių asmenų (tėvų, globėjų) pateikiama informacija, aptariama būsena, sutrikimų priežastingumas bei reikiamos pagalbos taktika. Prireikus, skiriamas medikamentinis gydymas. 60 Eur 60 min.
    Pakartotinė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija Specialistas konsultuoja ir gydo vaikus bei paauglius iki 18 metų amžiaus. Tiek pirminių, tiek pakartotinių konsultacijų metu yra vertinama vaiko/paauglio bei lydinčių asmenų (tėvų, globėjų) pateikiama informacija, aptariama būsena, sutrikimų priežastingumas bei reikiamos pagalbos taktika. Prireikus, skiriamas medikamentinis gydymas. 50 Eur 60 min.
    Pakartotinė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija 35 Eur 30 min.

Apie specialistą:

Emocinė būsena visada yra labai jautri tema, ypač kai kalbame apie vaikus. Dažnai dėl įvairių savo baimių vengiama kreiptis į specialistus. Vaikų emocinės problemos dažnai būna, mums suaugusiems, nesuprantamos. Dažnai mes linkę jas nuvertinti, remdamiesi savo patirtimi. Kuo didesnės mūsų pačių baimės, tuo labiau kenčia mūsų vaikai. Juk kiekvieno tikslas yra jaustis laimingu. Kartais tam prireikia ir specialisto pagalbos. Juk negalime pasirinkti, kuo sirgti. Juk kai viduj lyja, sunku patikėti, kad rytoj švies saulė.

• Licencijos:
MPL-22593 Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2017m. įgijo gydytojo vaikų paauglių psichiatro profesinę kvalifikaciją Lietuvos sveikatos mokslų universitete;
Nuo 2015 metų studijuoju Kauno psichoanalizės ir psichoterapijos studijų draugijoje;
2007-2013 metais mokiausiai Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Medicinos akademijoje. Įgijau medicinos gydytojo licenziją;

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-14 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, išklausanti, suprantanti ir rūpestinga, į nieką nekeisčiau, jaučiuosi labai gerai kalbėdama su ja!

2020-10-27 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Raseinių psichikos centre. Labai nemandagiai bendrauja, įžeidinėja ir žemina vaikus. Jeigu tai yra vaiko psichiatras jis yra tėvų pusėje ir visiškai nepalaiko vaiko. Nerekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti