Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Dainius Juodenis

Dainius Juodenis yra Vaikų ir paauglių psichiatras ir konsultuoja Kaune. D. Juodenis pacientus priima LOTUS MEDICA.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Pirminė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija Specialistas konsultuoja ir gydo vaikus bei paauglius iki 18 metų amžiaus. Tiek pirminių, tiek pakartotinių konsultacijų metu yra vertinama vaiko/paauglio bei lydinčių asmenų (tėvų, globėjų) pateikiama informacija, aptariama būsena, sutrikimų priežastingumas bei reikiamos pagalbos taktika. Prireikus, skiriamas medikamentinis gydymas. 80 EUR 60 min.
    Pakartotinė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija Specialistas konsultuoja ir gydo vaikus bei paauglius iki 18 metų amžiaus. Tiek pirminių, tiek pakartotinių konsultacijų metu yra vertinama vaiko/paauglio bei lydinčių asmenų (tėvų, globėjų) pateikiama informacija, aptariama būsena, sutrikimų priežastingumas bei reikiamos pagalbos taktika. Prireikus, skiriamas medikamentinis gydymas. 55 EUR 50 min.
    Pakartotinė vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija 45 EUR 30 min.

Apie specialistą:

Konsultuodamas vaikus ir paauglius pirmiausiai siekiu taikyti nemedikamentinį gydymą. Esant poreikiui, pasitelkiu kompleksinę pagalbą, įtraukdamas gydymą vaistais. Konsultacijos metu, siekdamas kuo optimalesnės pagalbos vaikui, suformuluotas gydymo rekomendacijas visuomet aptariu tiek su vaiku, tiek ir su jo šeimos nariais. Kadangi vaiką matau kaip jį supančios aplinkos dalį, didelę reikšmę teikiu aplinkinių įsitraukimui į sveikimo procesą.

• Licencijos:
MPL-26896 Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras
MPL-22009 Medicinos gydytojas

• Mokslai:
2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgytas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo kvalifikacija.
2022m įgyta gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro kvalifikacija.
2022 m. iki dabar psichodinaminė grupinė psichoterapija Vilniaus universitete.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti