Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Erekcijos problemų gydymas linijine el. smūgio bangų terapija; erekcijos sutrikimų gydymas medikamentais; prostatito gydymas; prostatos adenomos gydymas; estetinės apyvarpės plastika; fimozės gydymas; frenuloplastika; karpų, ateromų šalinimas – ant išorinių lytinių organų.
Gydytojo profesinė darbo patirtis nuo 2004 m.

• Licencijos:
MPL-15235 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2004- 2009 m. – urologijos rezidentūra Vilniaus universitete Medicinos fakultete.
2003 – 2004 m. – internatūra Vilniaus universitete Medicinos fakultete.
2003 m. baigė gydomosios medicinos vientisąsias studijas Vilniaus universitete Medicinos fakultete.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Gydytojas nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudamas nacionalinėse ir tarptautinėse urologų konferencijose JAV, Brazilijoje ir kitose šalyse.

• Asociacijos
Lietuvos urologų draugija
Europos urologų asociacijos Baltijos Šalių kongresų dalyvis, skaito juose pranešimus

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-05-04 | Rekomenduoja

Įkalbėjau savo sutuoktinį vykti į kliniką ir nepasigailėjome! Gydytojas paskyrė gydymo kursą „Renova“ aparatu. Sutuoktinis turėjo 4 apsilankymus, po ko jo vyriškos jėgos visiškai atsistatė. Neįtikėtina!

2019-05-21 | Nerekomenduoja

Pirmą kartą teko sutikti tokį bjaurų, arogantišką, cinišką gydytoją!! Atvykus po šlapimo pūslės uždegimų su echoskopuotojo rezultatais (išdidėjusiu inkstu ir inkstų uždegimo požymiais) nesugebėjo tinkamai patikrinti. Daktaras atėjas nesisveikino, apžiūra truko 3minutes, daktaras nesidomėjo apie skausmo vietas, neatliko jokių reikalingų tyrimų tik prabėgom pažiūrėjo echoskopu - beje irgi nieko nematė ir nepaaiškino!!! Matosi, kad žmogus nėra iki galo adekvatus, nes paklausus klausimų ant manęs kėlė balsą - šaukė ir jaučiau jo pyktį. Vos ne ko tu čia atvažiavai! Nuvykus pas kitą urologą (beje tą pačia dieną) sužinojau kas ir kaip man, išsamiai paaiškino apie pakitimus šlapimo takuose, kas sukelia skausmą ir gavau visą gydymą.

2018-04-12 | Nerekomenduoja

Tokio ciniško ir neturinčio atsakomybės daktaro dar nemačiau. Pirmą kartą atvykau kai buvo nustatytas prostatos padidėjimas, išrašė vaistų ir sakė reiks gerti pastoviai. Dar pasakiau, kad būna skausmai lytiniame organe, daktaras pasakė, kad tai lėtinis prostatitas, bet gydymo jokio neskyrė. Vėliau atvykau dėl skausmų pilvo apačioje, tai pažiūrėjęs kraujo ir šalpimo rezultatus pasakė, kad viskas tvarkoje. Bet kiek žinau lėtiniam prostatitui nustatyti neužtenka kraujo ir šlapimo tyrimų, tam reikia papildomų bakterijų tyrimų. Vienu žodžiu skausmus jaučiu ir toliau, jokio gydymo neskirta. Maža to po antro apsilankymo pas gydytoją jis užrašė medicininėje kortelėje, kad medikamentinis gydymas nereikalingas, tai dabar šeimos gydytoje negali išrašyti vaistų net nuo prostatos padidėjimo.

2017-05-29 | Rekomenduoja

Geras specialistas. AČIŪ Jam!!!

2015-11-20 | Rekomenduoja

Rekomenduoju, tikrai geras chirurgas.

2015-09-09 | Rekomenduoja

Prieš 3 savaites tėvui darė operaciją, viskas praėjo sklandžiai. Rūpestingas, geras daktaras, puikus savo srities specialistas. Ačiū Jums gydytojau.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti