Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
71% (7 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Antakalnio g. 57, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-15235 Gydytojas urologas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Pirmą kartą teko sutikti tokį bjaurų, arogantišką, cinišką gydytoją!! Atvykus po šlapimo pūslės uždegimų su echoskopuotojo rezultatais (išdidėjusiu inkstu ir inkstų uždegimo požymiais) nesugebėjo tinkamai patikrinti. Daktaras atėjas nesisveikino, apžiūra truko 3minutes, daktaras nesidomėjo apie skausmo vietas, neatliko jokių reikalingų tyrimų tik prabėgom pažiūrėjo echoskopu - beje irgi nieko nematė ir nepaaiškino!!! Matosi, kad žmogus nėra iki galo adekvatus, nes paklausus klausimų ant manęs kėlė balsą - šaukė ir jaučiau jo pyktį. Vos ne ko tu čia atvažiavai!
Nuvykus pas kitą urologą (beje tą pačia dieną) sužinojau kas ir kaip man, išsamiai paaiškino apie pakitimus šlapimo takuose, kas sukelia skausmą ir gavau visą gydymą."
Atsiliepimas parašytas 2019-05-21 20:03
„Tokio ciniško ir neturinčio atsakomybės daktaro dar nemačiau. Pirmą kartą atvykau kai buvo nustatytas prostatos padidėjimas, išrašė vaistų ir sakė reiks gerti pastoviai. Dar pasakiau, kad būna skausmai lytiniame organe, daktaras pasakė, kad tai lėtinis prostatitas, bet gydymo jokio neskyrė. Vėliau atvykau dėl skausmų pilvo apačioje, tai pažiūrėjęs kraujo ir šalpimo rezultatus pasakė, kad viskas tvarkoje. Bet kiek žinau lėtiniam prostatitui nustatyti neužtenka kraujo ir šlapimo tyrimų, tam reikia papildomų bakterijų tyrimų. Vienu žodžiu skausmus jaučiu ir toliau, jokio gydymo neskirta. Maža to po antro apsilankymo pas gydytoją jis užrašė medicininėje kortelėje, kad medikamentinis gydymas nereikalingas, tai dabar šeimos gydytoje negali išrašyti vaistų net nuo prostatos padidėjimo."
Atsiliepimas parašytas 2018-04-12 13:29
„Geras specialistas. AČIŪ Jam!!!"
Atsiliepimas parašytas 2017-05-29 16:27
„Rekomenduoju, tikrai geras chirurgas."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-20 10:56
„Prieš 3 savaites tėvui darė operaciją, viskas praėjo sklandžiai. Rūpestingas, geras daktaras, puikus savo srities specialistas. Ačiū Jums gydytojau."
Atsiliepimas parašytas 2015-09-09 21:20
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt