Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2019-04-23 | Rekomenduoja

Ačiū gydytojui už nuoširdų,profesionalų gydymą ir šilumą,kurią dosniai dalinate savo ligoniams.Sėkmės ir sveikatos jums . Saulius G.

2018-08-10 | Rekomenduoja

Savo srities specelistas.Akivaizdu,kad Hipokrato priesaika jam šventa.Tokių gyditojų liko vienetai kurie nuoširdžiai ir su atsidavimu gydo pacijentus nelaukdami kišio.Išties malonus,visada su šipsena,visada pasiteirauja kaip pacijentas jaučiasi,išsamei išaiškina esama padėti ir kokia bus gydimo eiga.Neabejoju,kad ir kaip asmenybė yra žmogus kuris niekada neatgrež nugaros,nes pakanka vos keles min bendravimo ir pajunti sklindančia šiluma,jautrumą,supratingumą.Labai tikiuosi,kad šie bruožai niekadanepasikeis ir ateitije.Kaip pacijentė noriu padėkoti urologijos skiriaus gyditojui ir visam personalui seselėm,slaugėm.

2015-09-23 | Rekomenduoja

Dievo siųstas Gydytojas.Dėkui Jums už visapusį gėrį,kurį atiduodate mums, kenčiantiems nuo ligų. Geriausios Jums sėkmės ir sveikatos.

2014-10-21 | Rekomenduoja

Labai nuostabus gydytojas,ligoniams dėmesingas,ir apskritai nuostabiai dirbantys savo darbą,tokių gydytojų Lietuvoje reikia paieškoti.Ačiū.

2014-03-02 | Rekomenduoja

jaunas puikus gyditojas aciu nuosirdzius patarimus ,uz sekminga operacija ir sugrazinta sveikata pacijentas stasys.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti