Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Urologas Paulius Bosas - ilgametę patirtį turintis specialistas, konsultuojantis dėl įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų bei atliekantis unikalias urologines laparoskopines operacijas. Laparoskopinių operacijų atlikęs netoli 1000 - daugiausiai Lietuvoje! Urolita - pasiryžusi suteikti pacientams geriausią patirtį, sutelkiant dėmesį į novatorišką gydymą, išskirtinę priežiūrą ir geresnius ligos pašalinimo rezultatus.
Urolita - teikia plataus spektro gydytojo urologo konsultacijas pacientams, kenčiantiems nuo įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų. Garantuojame puikius gydymo rezultatus, nes jie didžiąja dalimi priklauso nuo gydančio gydytojo ir jo kompetencijos!

• Licencijos:
MPL-10811 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių
Rusų
Lenkų

• Mokslai:
Medicinos fakultetas Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Chirurgijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Echoskopuotojų mokykla
Bendrinė medicinos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Urologijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete

• Stažuotės:
2017 m. Italija, laparoskopijos kursai PEDERZOLI privačioje ligoninėje (inkstų rezekcijos ir laparoskopinės prostatektomijos) .
2013 m. Pasaulinis videourologijos kongresas;
2012 m. Vokietija, Leipcigas – naujos operacinės laparoskopijos metodikos (LESS) apmokymas;
2011 m. Pasaulinis endourologijos kongresas Japonijoje;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-07-09 | Rekomenduoja

Labai profesionalus ir kompetetingas gydytojas, konsultacijos metu jaučiasi, kad labai gerai išmano ir myli savo darbą. Labai atidžiai išklauso, viską labai detaliai paaiškina, skiria labai daug laiko bendravimui ir apžiūrai. Gilinasi į sveikatos sutrikimą ir stengiasi surasti geriausią gydymo būdą. Pas save gali atlikti papildomus reikalingus tyrimus. Rekomenduoju!

2020-06-24 | Rekomenduoja

Viską labai išsamai ir profesionaliai išaiškino. Daug dėmesio skyrė man, kaip pacientui. Operacija praėjo puikiai. Visiems labai rekomenduoju. Ernestas

2020-06-07 | Rekomenduoja

Konsultacijos metu gydytojas viską nuodugniai paaiškino. Tikrai rekomenduoju.

2020-04-03 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Pauliui Bosui už suteiktą pagalbą! Gydytojas labai tiksliai nustatė ligą, paskyrė tinkamą gydymą. Likau patenktinta tiek vizitais, tiek gydymo rezultatais!

2020-01-29 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju dr. Pauliui Bosui už gydymą ir priežiūrą. Linkiu jam stiprybės ir išminties atliekant svarbų darbą Tėvynės labui. Jonas Kanapinskas

2020-01-15 | Rekomenduoja

Puikus ir be galo orientuotas gydytojas. Isigilina i paciento problema, skiria tikrai daug laiko konsultacijai ir apziurai. Likau labai patenkinta tiek vizitais, tiek gydymo rezultatais. Tik svarbu klausyti to, ka gydytojas sako ar keleta kartu pakartoja :)

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti