Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Urologas Paulius Bosas - ilgametę patirtį turintis specialistas, konsultuojantis dėl įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų bei atliekantis unikalias urologines laparoskopines operacijas. Laparoskopinių operacijų atlikęs netoli 1000 - daugiausiai Lietuvoje! Urolita - pasiryžusi suteikti pacientams geriausią patirtį, sutelkiant dėmesį į novatorišką gydymą, išskirtinę priežiūrą ir geresnius ligos pašalinimo rezultatus.
Urolita - teikia plataus spektro gydytojo urologo konsultacijas pacientams, kenčiantiems nuo įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų. Garantuojame puikius gydymo rezultatus, nes jie didžiąja dalimi priklauso nuo gydančio gydytojo ir jo kompetencijos!

• Licencijos:
MPL-10811 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių
Rusų
Lenkų

• Mokslai:
Medicinos fakultetas Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Chirurgijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Echoskopuotojų mokykla
Bendrinė medicinos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Urologijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete

• Stažuotės:
2017 m. Italija, laparoskopijos kursai PEDERZOLI privačioje ligoninėje (inkstų rezekcijos ir laparoskopinės prostatektomijos) .
2013 m. Pasaulinis videourologijos kongresas;
2012 m. Vokietija, Leipcigas – naujos operacinės laparoskopijos metodikos (LESS) apmokymas;
2011 m. Pasaulinis endourologijos kongresas Japonijoje;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-09 | Rekomenduoja

Gydytojas savo srities specialistas, vos per 2 apsilankymus diagnozavo problemą ir ją išgydė paskirdamas tam tikrus vaistus ir kaip tinkamai savimi pasirūpinti, kad problema išsispręstu ir daugiau nebepasikartotu. Prostatos uždegimas, dėl kurios buvo visiškai dingusi erekcija praėjo po 10 dienų, kaip ir sakė gydytojas! Didžiausia rekomendacija!

2020-09-06 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, dėmesingas, išsamiai paaiškinantis situaciją, savo srities virtuozas.

2020-08-26 | Rekomenduoja

Rekomenduoju! Geriausias gydytojas Lietuvoje.

2020-08-26 | Rekomenduoja

Labai malonus, tikslus ir kompetentingas daktaras ponas Bosas. Rekomenduočiau visiems pacientams.

2020-08-18 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, puikus žmogus, aukščiausio lygio specialistas. Jeigu jums reikia urologo pagalbos- Paulius Bosas yra tas, kurio jūs ieškote. Labai rekomenduoju.

2020-08-16 | Nerekomenduoja

Daug nereikalingu brangiu tyrimu iš kuriu ne vienas nesusijęs su liga, gąsdinama mirtimi jeigu nesilaikysi būtent jo gydymo ir draudžiama eiti pas kitus daktarus, verčia gerti per daug antibiotiku kuriu negalima gerti daugiau 20 dienų ir sako juos reikės gerti pora mėnesiu ar netgi metu pas ji ateinant kas 10 dienų (Antibiotikai tik pasilpnina simptomus kurie gryšta nustojus gerti, jis net nedeagnozuoja ligos, kad reikėtų pas ji sugryšti dėl daugiau antibiotiku, nors jų per didelis kiekis sukėlė man gribelinę ausyse, lytiniuose organuose ir ant kojų). Supratingumo neturintis daktaras nuotoliniu būdu negali išrašyti vaistu kuriuos išrašo kiti daktarai vien dėl to, kad rankiniu būdu už konsultacija pasiimtu daugiau pinigu, nors ir atvažiuoji iš kito miesto jis girsis, kad pas ji atvažiuoja iš Airijos gydytis žmones. Užkalbineja, kad pas kitus daktarus neiti, nes jie ras blogas diagnozes nors pats jokiu diagnozių nedaro ir laiko ant pavadėlio su antibiotikais. Nemokami gydytojai geriau rūpinasi negu sis gydytojas ir viską sutvarko per viena konsultacija kol sis iš tavęs reikalaus keletos konsultacijų su nuliu rezultatu. Tuo pačiu šitas daktaras neklausia ar turite kokiu nors alergijų ir automatiškai užrašo per konsultacija ant popieriaus, kad neturite su labai daug gramatiniu klaidu, net vardą mano užraše ne taip todėl reikėjo aiškintis vaistinėje. Profesionalumą sis daktaras turi tik savo šnekoje ir verčia jus jaustis lyg jis tuoj jums parduoti namą. Darbas svarbiau už žodžius šioje srityje ir gavęs antra urologo nuomone supratau, kad Paulius bosas jokio neatliko.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti