Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Urologas Paulius Bosas - ilgametę patirtį turintis specialistas, konsultuojantis dėl įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų bei atliekantis unikalias urologines laparoskopines operacijas. Laparoskopinių operacijų atlikęs netoli 1000 - daugiausiai Lietuvoje! Urolita - pasiryžusi suteikti pacientams geriausią patirtį, sutelkiant dėmesį į novatorišką gydymą, išskirtinę priežiūrą ir geresnius ligos pašalinimo rezultatus.
Urolita - teikia plataus spektro gydytojo urologo konsultacijas pacientams, kenčiantiems nuo įvairių urologinių ir seksualinės sveikatos sutrikimų. Garantuojame puikius gydymo rezultatus, nes jie didžiąja dalimi priklauso nuo gydančio gydytojo ir jo kompetencijos!

• Licencijos:
MPL-10811 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Vokiečių
Rusų
Lenkų

• Mokslai:
Medicinos fakultetas Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Chirurgijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Echoskopuotojų mokykla
Bendrinė medicinos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete
Urologijos rezidentūra Lietuvos sveikatos mokslų universitete

• Stažuotės:
2017 m. Italija, laparoskopijos kursai PEDERZOLI privačioje ligoninėje (inkstų rezekcijos ir laparoskopinės prostatektomijos) .
2013 m. Pasaulinis videourologijos kongresas;
2012 m. Vokietija, Leipcigas – naujos operacinės laparoskopijos metodikos (LESS) apmokymas;
2011 m. Pasaulinis endourologijos kongresas Japonijoje;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos;
2011 m. stažuotė Jungtinėje Karalystėje universitetinėje ligoninėje, kurioje praktikuojami naujausi urologinės sistemos vėžio gydymo metodai bei laparoskopinės operacijos.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-06-24 | Rekomenduoja

Viską labai išsamai ir profesionaliai išaiškino. Daug dėmesio skyrė man, kaip pacientui. Operacija praėjo puikiai. Visiems labai rekomenduoju. Ernestas

2020-06-07 | Rekomenduoja

Konsultacijos metu gydytojas viską nuodugniai paaiškino. Tikrai rekomenduoju.

2020-04-03 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Pauliui Bosui už suteiktą pagalbą! Gydytojas labai tiksliai nustatė ligą, paskyrė tinkamą gydymą. Likau patenktinta tiek vizitais, tiek gydymo rezultatais!

2020-01-29 | Rekomenduoja

Nuoširdžiai dėkoju dr. Pauliui Bosui už gydymą ir priežiūrą. Linkiu jam stiprybės ir išminties atliekant svarbų darbą Tėvynės labui. Jonas Kanapinskas

2020-01-15 | Rekomenduoja

Puikus ir be galo orientuotas gydytojas. Isigilina i paciento problema, skiria tikrai daug laiko konsultacijai ir apziurai. Likau labai patenkinta tiek vizitais, tiek gydymo rezultatais. Tik svarbu klausyti to, ka gydytojas sako ar keleta kartu pakartoja :)

2019-11-20 | Rekomenduoja

Gydytojas iš prigimties! Nustatė ligą, kurios tiksliai nenustatė net tomografijos tyrimai. Paaiškino viską išsamiai ir svarbiausia po 3 ar 4 dienų jau ir išoperavo. Dar po 2 dienų buvau išleista namo. Dėkoju šiam gydytojui už sugrąžintą ramybę ir išsaugotą gyvybę.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti