Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoja ligonius, sergančius inkstų, šlapimo takų akmenlige, onkourologine patologija, turinčius urogenitalinės sistemos anomalijas, šlapimo nelaikymą, traumas.
Darbo patirtis urologijoje nuo 2010 m.

• Licencijos:
MPL-16154 Gydytojas urologas

• Mokslai:
2010m. baigė Vilniaus universitetą Medicinos fakultetą.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Mokslinė konferencija „Lokalaus ir išsiplėtusio (oligometastatinio ir metastatinio) prostatos vėžio diagnostika ir gydymas", 2019 m. Vilnius.
30 - asis Europos Urologų Asociacijos kongresas (ESMO), 2015 m. Ispanija.
Europos seksualinės medicinos draugijos konferencija (ESSM Symposium on „Practising Sexual medicine State of the art 2014"), 2014 m. Čekija.
29 - asis kasmetinis Europos urologų asociacijos (EAU) kongresas, 2014 m. Švedija.
11 - asis kasmetinis Europos urologų asociacijos (EAU) onkologijos sekcijos suvažiavimas (ESOU), 2014 m., Čekija.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-30 | Rekomenduoja

Noriu padėkoti gydytojui už nuoširdų, profesionalų gydymą, bendravimą, palaikymą per visą ligos laikotarpį. Linkiu profesinės sėkmės, laimingo asmeninio gyvenimo. Pagarbiai, Robertas Kulikauskas

2020-11-05 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, savo srities specialistas. Malonu bendrauti, viska išsamiai paaiškina. Ačiū už konsultacija. Sėkmės darbe. Rekomenduoju. Algirdas

2020-07-19 | Rekomenduoja

Labai geras daktaras!!!!!!

2019-10-05 | Rekomenduoja

Pirmą kartą sutikau gyditoją iš didžiosios raidės.Labai nuoširdus,dėmesingas ir paprastas.Lengva pasakoti savo bėdas ir negalavimus.Jaučiasi profesionalumas.Rekomenduoju tiems,kas turi kompleksų dėl bendravimo.

2019-10-02 | Rekomenduoja

Tiesiog puikus gydytojas, nustebino atidumas ir atsidavimas darbui. Dar nustebino neįtikima atmintis - nors teko svečiuotis tik vieną kartą, po pusantrų metų prisiminė ligą iki smulkmenų jos net nepaminėjus. Tai tik patvirtina, kaip gydytojui rūpi kiekvienas pacientas. Rekomenduoju +++

2018-04-09

Gydytojas is didžiosios raides, išmanantis savo darbą, suprantantis zmogu, visad geros nuotaikos, su šypsena ir labai simpatiškas. Linkiu Jums gydytojau geros sveikatos ir, kad Jus visada lydėtu sėkme, Jusu sunkiame darbe. Audrone.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti