Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Urologas doc. med. dr. Aušra Černiauskienė

doc. med. dr. Aušra Černiauskienė

Aušra Černiauskienė yra Urologė ir konsultuoja Vilniuje. A. Černiauskienė pacientus priima InMedica klinika (Vilnius, Santariškės).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Specialistės mokslinio domėjimosi sritis – moterų ir vyrų šlapimo nelaikymo diagnostika, medikamentinis ir chirurginis gydymas, hiperaktyvi šlapimo pūslė, urodinaminiai tyrimai, endourologija, minimaliai invazinė chirurgija

• Licencijos:
MPL-13959 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių
Anglų

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2014-12-09 | Rekomenduoja

2014.04.30 Santariškių klinikų urologė doc. Aušra Černiauskienė dėl šlapimo nelaikymo implantavo šlapimo pūslės sfinkterį pakeičiančią naują ATOMS sistema. Atlikus operaciją jokio pagerėjimo nebuvo. Du kartus papildomai buvo leista fiziologinio tirpalo. Teigiamo efekto vis tiek nesulaukta. Papildomai konsultavausi Klaipėdoje su sistemos gamintojais, pasirodo, kad fiziologinis skystis doc. Aušros Černiauskienės buvo suleista ne į tą rezervuarą. Klaipėdoje jis buvo pašalintas iš ten ir suleistas naujas į reikiamą rezervuarą. Teigiamo poveikio vis tiek nebuvo. Lapkričio mėnesį supūliavo implantavimo vieta, sistemos ATOMS dalis išlindo per odą. Buvau vėl operuotas Santariškių ligoninėje ir aparatą už 12000lt (nekompensuojamas) teko išmesti. IMPLANTAVIMO OPERACIJOS REZULTATAS – PRARASTA SVEIKATA, NERVAI, LAIKAS IR NEMAŽI PINIGAI.

2014-11-25 | Rekomenduoja

Yra tikrai profesionali, bet susidarė įvaizdis, kad tik šlapimo nelaikymo klausimais. Kitu kuo, atrodo, padėti negali. Gaila, daug tikėjausi. Sėkmės Jums darbuose ir vis tiek ačiū.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti