Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-00152 Gydytojas ortopedas traumatologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-28 | Rekomenduoja

Labai dėkoju gydytojui Mindaugui Stravinskui, už labai puikiai atliktą abiejų rankų lūžių operaciją. Šis gydytojas tikras savo srities profesionalas - dėmesingas, atidus, rūpestingas, maloniai bendraujantis. Visi geriausi žodžiai ir linkėjimai gydytojui sugrąžinusiam mane į pilnavertį gyvenimą. Labai rekomenduoju ir džiaugiuosi, kad mane operavo toks puikus specialistas. Linkiu visko ko geriausio Jums, gerb. Mindaugai. Tomas.

2020-12-17 | Rekomenduoja

Profesionalus gydytojas, kuris atliko labai sudėtingą operaciją. Ačiū už galimybę vėl vaikščioti.

2020-06-10 | Rekomenduoja

nuostabus gydytojas.tik jo deka po 8 val. operacijos turiu koja.ir po operacijos toliau labai padeda iveikti sunkia liga.dar karta aciu gydytojui.1000 proc. rekomenduoju.sekmes jam ir jo seimai. arturas

2018-04-27

Nuoširdžiai dėkoju onkologui - traumatologui Mindaugui Stravinskui, kuris dirba Kauno klinikose, už suteiktą skubią pagalbą, rūpestį ir puikiai atliktas dvi operacijas. Danutė Samuolienė, Šakiai, 2018.03.20

2017-06-02 | Nerekomenduoja

Gydytojas atvažiavusią mamą aprėkė,neva ko ji atvažiavusi,nors pats buvo liepęs atvažiuoti paimti kelio darinio biopsiją.Pirmą kartą tokio bendravimo nebuvo,bet šį kartą pakraupau nuo mamos pasakojimo.Žmonės laukia visą dieną-talonas 12val.dar 15 val.sėdi prie kabineto.Konsultuoja draugus,pažįstamus visų pirma..po to jau mirtingieji. Gėda,kad gydytojai leidžia sau taip bendrauti su žmonėmis.Mama visą dieną laukusi taip ir nepakliuvo į konsultaciją.Tik aprėkta grįžo pusšimtį km. atgal.

2015-11-18

As taipat noriu parasyti kuo geriausius atsiliepimus apie gerb.gydytoja Stravinska.Pries keleta metu man buvo atlikta sudetinga operacija,buvo pasalintas kaulinis auglys,nuo klubo sanario.Tik sio atidaus,nepaprastai gero specelisto deka,siandien as vaikstau.Tai gydytojas is didziosios raides.Sveikatos ir didziausios sekmes sunkiame darbe.Su pagarba.Vilkaviskis.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti