Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

89% (9 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Sodų g. 6-1, Palanga

Pasirinkite vizito laiką:
2019 rugsėjis 19 d. - 25 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Adresas:
Eivenių g. 2, Kaunas

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Gydytojas konsultuoja ir gydo pacientus sergančius žarnyno ir išangės ligomis, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, tulžies pūslės ir latakų ligomis, išvaržomis.
Domisi storosios bei tiesiosios žarnos ligų gydymu.
Atlieka visas atviras ir laparoskopines skubias bei planines pilvo ertmės organų operacijas, intervencines pilvo ertmės procedūras echoskopo kontrolėje.

Licencijos:

 • MPL-00152 Gydytojas ortopedas traumatologas
 • MPL-18738 Medicinos gydytojas
 • MPL-22862 Gydytojas chirurgas

Kvalifikacijos tobulinimas:

 • 2018 m. 9th Congress of the Baltic Association of Surgeons (BAS). Klaipėda.
 • 2018 m. LSMU MA ir Kauno krašto chirurgų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Ūminis apendicitas: diagnostika ir gydymas“. Kaunas.
 • 2017 m. Kauno krašto chirurgų draugijos posėdis „Trauma šiuolaikinėje chirurgijoje“. Jurbarko raj. Penemunės pilis.
 • 2016 m. LSMU MA ir Kauno krašto chirurgų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Ūminė mezenterinė išemija. Šiuolaikiniai diagnostikos ir gydymo principai“. Kaunas.
 • 2016 m. LSMU MA ir Kauno krašto chirurgų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Žarnų nepraeinamumas“. Kaunas.
 • 2015 m. LSMU MA ir Kauno krašto chirurgų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Ūminio pankreatito gydymas“. Kaunas.
 • 2015 m. LSMU projekto mokslinė praktinė konferencija „Kasos adenokarcinomos rezistentiškumo apoptozei ir chemoterapijai energetiniai, genetiniai ir epigenetiniai mechanizmai“. Kaunas.
 • 2013 m. LSMU MA ir Kauno krašto chirurgų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Storosios žarnos vėžio aktualijos ir naujovės“. Kaunas.
 • 2013 m . Mokslinė praktinė konferencija „Šiuolaikinės technologijos chirurgijos praktikoje“. Klaipėda.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nuoširdžiai dėkoju onkologui - traumatologui Mindaugui Stravinskui, kuris dirba Kauno klinikose, už suteiktą skubią pagalbą, rūpestį ir puikiai atliktas dvi operacijas.

Danutė Samuolienė, Šakiai, 2018.03.20"
Atsiliepimas parašytas 2018-04-27 14:40
„Gydytojas atvažiavusią mamą aprėkė,neva ko ji atvažiavusi,nors pats buvo liepęs atvažiuoti paimti kelio darinio biopsiją.Pirmą kartą tokio bendravimo nebuvo,bet šį kartą pakraupau nuo mamos pasakojimo.Žmonės laukia visą dieną-talonas 12val.dar 15 val.sėdi prie kabineto.Konsultuoja draugus,pažįstamus visų pirma..po to jau mirtingieji. Gėda,kad gydytojai leidžia sau taip bendrauti su žmonėmis.Mama visą dieną laukusi taip ir nepakliuvo į konsultaciją.Tik aprėkta grįžo pusšimtį km. atgal."
Atsiliepimas parašytas 2017-06-02 19:04
„As taipat noriu parasyti kuo geriausius atsiliepimus apie gerb.gydytoja Stravinska.Pries keleta metu man buvo atlikta sudetinga operacija,buvo pasalintas kaulinis auglys,nuo klubo sanario.Tik sio atidaus,nepaprastai gero specelisto deka,siandien as vaikstau.Tai gydytojas is didziosios raides.Sveikatos ir didziausios sekmes sunkiame darbe.Su pagarba.Vilkaviskis."
Atsiliepimas parašytas 2015-11-18 14:21
„Puikus gydytojas, nuoširdus, atidus ir tikras profesonalas"
Atsiliepimas parašytas 2015-06-14 18:22
„2015.02.02 gyd.M.Stravinskas su šaunia savo komanda atliko sunkią operaciją,jo dėka vaikštau savo kojom ,tai nuostabus gydytojas,rūpestingas,visada išklauso,pataria.Manau,kad nepaliks likimo valiai ir toliau,nes diagnozė nieko gero nezadanti,praėjo 3 men.laukiu pakartotinių tyrimu ir susitikimo su gyd.man labai svarbus jo sprendimas dėl tolimesnio gydymo.Ačiū uz viską,linkiu kantrybės su tokiais pacientais. Druskininkai "
Atsiliepimas parašytas 2015-05-06 20:42
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt