Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-07-30 | Rekomenduoja

Per du metus teko operuotis du kartus ir pas tą patį gydytoją A.Petriką, tai puikus,profesionalus,rūpestingas ,linksmas gydytojas ,tik geriausi atsiliepimai.Spaudžiu dešinę:) Vaidas Diburys

2017-11-22

Iš tikrųjų šis gydytojas palieka gerą įspūdį, malonus, dėmesingas.... Bet pasirodo visiškai nieko nenusimanantis savo srityje... Baisu.... Man gaila visų jo pacientų....Gali likti invalidais... Tris kartus lankiausi pas šį gydytoją, dariau rentgeną, bet taip ir nesugebėjo nustatyti tikslios diagnozės - abiejų raiščių plyšimo... Kaulo lūžio ir plyšusio menisko, jo diagnozė buvo -PATEMPIMAS!!! Kiek praleisto laiko be gydymo ir operacijos, teko važiuoti į Vilnių. Kaip tas Petrikas gali gydyti -TIK NUGYDYTI!!!! BĖKIT NUO JO!!!!

2017-06-01

Superinis gydytojas. Jo dėka vėl galiu ne tik avėti batus ,bet ir vaikščioti tiesia koja. AČIŪ

2017-05-03

Nuostabus daktaras. Dėmesingas pacientui, džiaugiuosi, kad patekau pas jį į konsutaciją. Kelia pagarbą ir pasididžiavimą.

2017-02-05

Galiu džiaugtis puikiu nuoseklaus gydymo rezultatu. Apžiurų ir konsultacijų metu gaudavau visapusišką išsamią informaciją apie padetį ir tolimesnį elgesį ,diagnozės buvo tikslios. Prireike kelių operacijų, visos buvo efektyvios ir laiku atliktos. Rūpestingas, tausojantis psichiką, optimistiškai nuteikiantis bendravimas gerokai sumažino ligos našta. Linkiu visokeriopos sėkmės šitam talentingam žmogui.

2016-11-27 | Rekomenduoja

Preciziškas. Rekomenduoju.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti