Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Terapeutas Ramutė Lukoševičienė

Ramutė Lukoševičienė

Ramutė Lukoševičienė yra Terapeutė, Vidaus ligų gydytoja, Homeopatė ir konsultuoja Kaune. R. Lukoševičienė pacientus priima Biologinės medicinos klinika „Natura munda“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    3D Metatron Clinical ištyrimas SU maisto netoleravimo testu 195 EUR 90 min.
    3D Clinikal ištyrimas BE maisto netoleravimo testo 175 EUR 90 min.
    Maisto netoleravimo testas Maisto netoleravimo testas Net 45% žmonių kenčia nuo maisto netoleravimo. Išsityrę klinikoje 3D Metatron 4025 aparatu su “Metapathia GR Clinical” programa, kurį naudoja net 39 pasaulio valstybių gydymo centrai ( Pvz. Japonijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje,JAV ir kt.) sužinosite, kokie maisto produktai Jums tinka geriausiai, yra neutralūs ar netoleruojami. Maisto netoleravimo testas įtakoja: pilvo pūtimą pavalgius nuolatinį nuovargį, be priežasties atsirandantį galvos skausmą, alergiją, nuotaikų kaitą ir kt. Jeigu sergate alergija, lėtinėmis ligomis ar tiesiog norite išsaugoti puikią sveikatą ir gražias kūno linijas, rekomenduojame periodiškai atlikti natūralią organizmo detoksikaciją bei pakeisti mitybos įpročius, išbraukiant iš savo raciono tuos maisto produktus, kurių Jūsų organizmas netoleruoja. Taigi, jei Jums rūpesčių kelia sveikata arba norite pasitikrinti profilaktiškai, siūlome tokias į maisto netoleravimo testo atlikimo programą įeinančias medicines paslaugas: Maisto netoleravimo testą, alergenų nustatymą, mineralų nustatymą ir maisto derinimo rekomendacijas. Remiantis Jūsų individualiais diagnostikos duomenimis, priklausomai nuo negalavimų pobūdžio ir/ar kraujo grupės, bus atliktas detalus kelių šimtų pagrindinių maisto produktų ( mėsos, žuvies, pieno produktų,daržovių,vaisių,grūdinių kultūrų ) ir gėrimų tyrimas. Atlikus analizę nustatoma, kurie maisto produktai tinkami Jūsų organizmui, kurie neutralūs ir kuriuos rekomenduojame laikinai atsisakyti ar griežtai vengti, kaip šiuo metu netinkamus. Taip pat gydytojas rekomenduos maisto produktus, kuriais reikia pakeisti netinkamus produktus bei pateiks sveikos mitybos rekomendacijas. Atsisakę netinkamiausių Jūsų sveikatai produktų ar bent juos apriboję, net nesilaikydami drastiškų dietų pastebėsite, kaip greitai gerėja sveikata ir tirpsta kilogramai.Maisto netoleravimo testas Individualiai pritaikomą natūralios detoksikacijos programą. Bus atliekamas organizmo detoksikacijai skirtų homeopatinių ir natūralių preparatų parinkimas. Remiantis diagnostikos duomenimis, gydytojas sudarys gydymo programą. Maisto netoleravimo testas kartu su natūropato konsultacija Gydytojo natūropato arba homeopato konsultaciją. Šios paslaugos metu Jus konsultuos ilgametę patirtį sukaupę gydytojai natūropatai ar homeopatai, kurie, esant poreikiui, paskirs Jums indvidualų gydymą bei paaiškins kaip lengviausiai suderinti Jums tinkamus maisto produktus. 160 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Daugiau nei 30 metų diagnostikai taiko R. Folio, VEGA (vegetatyvinį rezonansinį) diagnostikos metodą. „NATURA MUNDA” centre gydytoja atlieka organų ir sistemų kompjuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical aparatūra, konsultuoja kaip gydytoja homeopatė, gydymui parenka homeopatinius ir vaistažolinius preparatus.

• Licencijos:
MPL-00999 Vidaus ligų gydytojas

• Mokslai:
Kauno medicinos institutas, gydomasis fakultetas, terapeutės (vidaus ligų) specialybė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti