Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    krepšinis (gimę 2006 m. ir jaunesni) Pastabose įrašykite paciento gimimo datą. Jei lankotės pirmą kartą, arba buvę seniau kaip prieš du metus, reikia turėti: 1. šeimos gydytojo išrašą apie persirgtas ligas. 2. kraujo ir šlapimo tyrimų kopijas darytus metų laikotarpyje. 3. asmens dokumentą. nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

Kauno SMC gydytojas kuruoja šias sporto šakas: krepšinis (vaikai iki 15m.), imtynės, dziudo.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
Kauno medicinos institutas, Gydomasis fakultetas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-11-02 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja , tikra savo darbo zinove . Del kompetencjos net nekyla jokiu klausimu . Viska paaiskina detaliai ir aiskiai ir maloniai . Sekmes , miela daktare , jums linki krepsininkas Jokubas .

2019-10-04 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Lietuvos sporto medicinos centre (Kauno skyriuje) Visada nepatenkinta, randa kuo skųstis ir vaikai turi tai išklausyti.. Šį kartą skundėsi tuo, kad mes atėjome prieš darbo pabaigą. Nors darbas iki 14.00, o mūsų registruotas vizitas buvo 13.20, tad visą vizitą sūnų skubino. Turėjome pasijusti kalti, kad atėjome jos darbo laiku, nors ji jau nebenorėjo dirbti. Dėl kompetencijos irgi abejočiau, netgi labai.

2018-09-12 | Rekomenduoja

Labai nuostabi gydytoja.nekantriai laukiame susitikimo.linkejimai nuo mazojo krepsininko Augusto Vekterio.Jus pati geriausia.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti