Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

67% (3 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą
Adresas:
Fabijoniškių g. 10 - 10, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Gydo vaikus ir suaugusiuosius. Gydo sergančius viršutinių kvėpavimo takų katarais, bronchitais, plaučių uždegimu, širdies ligomis, įvairios kilmės viduriavimus, išsiaiškina jų priežastis. Gydo vidaus organų (kepenų, inkstų, širdies, plaučių) ligas. Atlieka profilaktinius skiepus.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių
  • Rusų
  • Anglų

Mokslai:

  • 2011 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Lankausi pas šią gydytoja Lazdynų poliklinikoje. Eilės nenormalios, sėdėti net užsiregistravus pas gydytoją tenka valandų valandas. Bendravimas tragiškas, jokių komentarų, sergant vos neirodineti reikia, kad tu sergi ir tau biuletenis reikalingas. Džiaugiuosi kad kuo rimčiau nesergu, nes prapulciau su tokiu gydytoju."
Atsiliepimas parašytas 2018-03-28 13:29
„Tik atėjusi dirbti į šią įstaigą buvo tikrai nebloga gydytoja.Bet dabar...Bendravimas su pacientu yra tragiškas.Vaikui nepraėjęs kosulys,sloga,paprašiau kad dar kelias dienas pratęstų,kad pilnai pasveiktų vaikas.O ji pareiškė,kad sveikų vaikų namie nelaikom,laikas į darželį.Nors nuo ligos pradžios buvo praėjusios 4 dienos.Man uždarė nedarbingumo pažymėjimą ir liepė vaiką vesti į darželį.Teko imti neapmokamas atostogas,kad galėčiau būti su vaiku namie kol pasveiks.Taip pat išrašo neteisingai siuntimus į kitas įstaigas ir už atliktas paslaugas tenka susimokėti,o jei būtų suformulavusi tą patį sakinį siuntime šiek tiek kitaip,tai ta paslauga būtu atlikta nemokamai.Vien dėl tokios gydytojos reikės keisti gydymo įstaigą."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-22 23:00
„Ieškojau greitos pagalbos per daugelį įstaigų ir aptikau nuostabią gydytoją savo vaikui. Ji skyrė pakankamai laiko negalavimams išklausyti, išsamiai apžiūrėjo mano Vytuką, su juo susidraugavo. Vaikas be isterijų leidosi apžiūrimas.
Gydytoja Vytautė yra maloni, pastabi, dėmesinga, įdėmiai išklausanti. Paskyrė reikalingus tyrimus, pasakė kas yra ir puikiai atitaikė gydymą.
Didelis AČIŪ!"
Atsiliepimas parašytas 2017-04-23 21:15
„Tikrai kompetentinga gydytoja, patiko jos požiūris į ligonį. Greitai nustatė ligą ir jos gydymo eigą. Tad po kelių dienų vėl buvau liuks. Šiuolaikiška ir savo darbą išmananti daktarė. Manau teks persirašyti pas ją. "
Atsiliepimas parašytas 2017-04-10 21:16
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt