Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 2003 metų dirba „Nefridos“ klinikos vyriausiu gydytoju ir šeimos gydytoju. Nuo 2000 metų dirba gydytoju hemodializėse. Darbo stažas nuo 1994 metų.
Domėjimosi sritys – Diagnozuoja ir gydo visus pirminio lygio susirgimus, padeda išspręsti susidariusias medicinines ir psichologines problemas. Labiau gilinasi į arterinės hipertenzijos diagnostiką ir gydymą.

• Licencijos:
MPL-03273 Šeimos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
lietuvių
rusų
prancūzų

• Mokslai:
1999 m. nepertraukiama stacionarinė šeimos gydytojo rezidentūra
1994 m. Kauno medicinos akademija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Kiekvienais metais tobulinasi Kauno ir Vilniaus universitetuose, nuolat dalyvauja mokslinėse konferencijose bei seminaruose.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-02-19 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi, kad mūsų šeimos gydytojas yra gydytojas Kontrimas. Visada dėmesingai išklauso nusiskundimus, profesionaliai paskiria vaistus, išsamiai paaiškina jų veikimą. Dėkoju gydytojui už jo kantrybę, nuoširdumą, paprastumą, dėmesingumą.

2019-02-18 | Rekomenduoja

Džiaugiuosi turėdama tokį puikų šeimos gydytoją. Tai gydytojas, kuris yra ne tik savo srities profesionalas, bet ir nepraradęs žmogiškumo. Visada išklausys, patars, nusiųs konsultacijai pas reikiamą specialistą.

2019-02-03 | Rekomenduoja

Esu labai dekinga gydytojui Kontrimui uz rupestinguma, sazininguma, nuosirdu bendravima. Tai gydytojas, kuris ne vien paskubomis pildo kortele, bet paaiskina apie ligos eiga, kiekvieno skiriamo vaisto reikalinguma ir sudeti, tai gydytojas, kurio nereikia prasyti siuntimu tyrimams arba pas reikalingus specialistus. Man svarbu, kad gydytoju Kontrimu galiu visiskai pasitiketi.

2018-08-24 | Rekomenduoja

Patiko šis gydytojas - nuoširdus bendravimas,viska išsamiai ir nuosekliai paaiškina, rūpestingas ir išmanantis savo darbą.

2018-05-11

Puikus, rupestingas gydytojas. Labai atsakingai dirba savo darba, jokios arogancijos, malonu bendrauti, visada randu pagalba. Sekmes jam.

2015-05-06 | Rekomenduoja

Gyd. Kontrimas labai profesionalus, malonus bendrauti ir tikrai gerai išmano savo darbą. Kaip analitikas gali pasakyti kad jis gerai mato detales, stiprus dedukcijoje ir naudoja visus tvarkingus metodus. Toks žmogus - tai tikras lobis bet kurioje srityje.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti