Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

100% (5 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Nidos g. 3A, Klaipėda

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37066510991.

Apie specialistą:

Nuo 2003 metų dirba „Nefridos“ klinikos vyriausiu gydytoju ir šeimos gydytoju. Nuo 2000 metų dirba gydytoju hemodializėse. Darbo stažas nuo 1994 metų.
Domėjimosi sritys – Diagnozuoja ir gydo visus pirminio lygio susirgimus, padeda išspręsti susidariusias medicinines ir psichologines problemas. Labiau gilinasi į arterinės hipertenzijos diagnostiką ir gydymą.

Licencijos:

  • MPL-03273 Šeimos gydytojas

Kalba šiomis kalbomis:

  • lietuvių
  • rusų
  • prancūzų

Mokslai:

  • 1999 m. nepertraukiama stacionarinė šeimos gydytojo rezidentūra
  • 1994 m. Kauno medicinos akademija

Kvalifikacijos tobulinimas:

  • Kiekvienais metais tobulinasi Kauno ir Vilniaus universitetuose, nuolat dalyvauja mokslinėse konferencijose bei seminaruose.

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Džiaugiuosi, kad mūsų šeimos gydytojas yra gydytojas Kontrimas. Visada dėmesingai išklauso nusiskundimus, profesionaliai paskiria vaistus, išsamiai paaiškina jų veikimą. Dėkoju gydytojui už jo kantrybę, nuoširdumą, paprastumą, dėmesingumą."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-19 16:35
„Džiaugiuosi turėdama tokį puikų šeimos gydytoją. Tai gydytojas, kuris yra ne tik savo srities profesionalas, bet ir nepraradęs žmogiškumo. Visada išklausys, patars, nusiųs konsultacijai pas reikiamą specialistą."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-18 13:54
„Esu labai dekinga gydytojui Kontrimui uz rupestinguma, sazininguma, nuosirdu bendravima. Tai gydytojas, kuris ne vien paskubomis pildo kortele, bet paaiskina apie ligos eiga, kiekvieno skiriamo vaisto reikalinguma ir sudeti, tai gydytojas, kurio nereikia prasyti siuntimu tyrimams arba pas reikalingus specialistus. Man svarbu, kad gydytoju Kontrimu galiu visiskai pasitiketi."
Atsiliepimas parašytas 2019-02-03 13:40
„Patiko šis gydytojas - nuoširdus bendravimas,viska išsamiai ir nuosekliai paaiškina, rūpestingas ir išmanantis savo darbą."
Atsiliepimas parašytas 2018-08-24 15:04
„Puikus, rupestingas gydytojas. Labai atsakingai dirba savo darba, jokios arogancijos, malonu bendrauti, visada randu pagalba. Sekmes jam."
Atsiliepimas parašytas 2018-05-11 13:36
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt