Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2019-05-16 | Rekomenduoja

Labai maloni, dėmesinga ir atidi gydytoja. Iš visų specialistų pas kuriuos yra tekę lankytis, galėčiau įvertinti geriausiai. Kelia pasitikėjimo ir pagarbos jausmą.

2018-05-04

Pas gydytoją S.Ivanovą lankausi eilę metų. Tai labai profesionali, dėmesinga, korektiška, efektyviai dirbanti gydytoja, kuria labai pasitikiu ir vertinu. Visada malonu į ją kreiptis. Esu dėkinga už jos atliekamą darbą. Taip pat norėčiau išreikšti savo nuomonę apie kitus Karoliniškių poliklinikoje dirbančius medikus. Šiuo metu viešoje erdvėje egzistuojančiame daugelio pacientų išreiškiamo nepasitenkinimo teikiamomis medicinos paslaugomis fone norėčiau paminėti, jog šioje poliklinikoje dirbantys gydytojai ir kiti medikai, su kuriais man teko bendrauti, yra profesionalūs savo sričių specialistai, korektiškai bendraujantys su pacientais.

2013-09-01 | Rekomenduoja

labai gera gydytoja, visada malonu kreiptis

2013-06-24 | Rekomenduoja

Gydomės visa šeima virš 20 metų pas nuostabią gydytoją S. Ivanovą. Dirba ji iš pašaukimo - nepaisant didžiulio pacientų srauto, išlieka atidi, rūpestinga, miela. profesionali ir visuomet skiria visus reikalingus tyrimus, kruopščiai pritaiko gydymą. Jaučiuosi be galo laiminga sutikusi tokią mielą gydytoją.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti