Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Bendrosios praktikos gydytoja turi patirties gydant tiek suaugusius, tiek ir vaikus, prižiūri nėščiąsias. Savo sukaupta patirtimi gydytoja dalinasi rašydama publikacijas recenzuojamuose moksliniuose žurnaluose.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių

• Mokslai:
2001 – 2007 m. Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetas, gydomosios medicinos studijos
2007 – 2008 m. medicinos gydytojo pirminė rezidentūra Vilkaviškyje
2008 – 2011 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigė šeimos gydytojo rezidentūrą ir įgijo šeimos gydytojo licenciją

• Asociacijos
Lietuvos šeimos gydytojų draugijos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-03-14 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja, rekomenduoju 100%.

2017-07-19 | Nerekomenduoja

Gydė antibiotikais, kurie neveikė, tik blogino situaciją. Nežinojo diagnozės, bet nesiuntė darytis tyrimų. Su 39 temperatūra poliklinikoje kelis kartus priėmimo teko laukti 3 val. Kiti gydytojai pamatę gydymo metodus buvo abstulbę nuo neprofesionalumo. O tikroji liga - erkinis encifalitas!! Simptomai buvo akivaizdūs. Geriau padėjo Vikipedija nei Regina Rusecka. Keičiu gydytoją, rekomenduoju ir kitiems būti labai atsargiems.

2015-09-29 | Rekomenduoja

Tobula gydytoja! kaip minusą galėčiau įvardinti, kad nespėji jai išdėstyti visų simptomų, nes tik išgirdusi pirmus ji jau matuoja spaudimą, ar panašiai, ar rašo siuntimus tolesniems tyrimams. Pas ją lankausi tik pusę metų, tačiau tyrimų atlikta man daugiau nei per paskutinius penkis metus pas ankstesnę gydytoją. Radau tai ko ir ieškojau!

2013-10-30 | Rekomenduoja

Šiandien pirmą kartą lankiausi pas tą gydytoją, perskaičius ankstesnį komentarą buvo truputį neramu..., bet esu labai patenkinta vizitu. Labai maloni gydytoja. Viską išklausinėjo, spaudimą pamatavo, paklausė širdį, davė siuntimą tyrimams ir konsultacijai pas specialistą. Tiesiog puiku...

2013-09-13 | Rekomenduoja

Blogesnės gydytojos nebuvau matęs. Ateini su temperatūra ir skausmais, o ji namo skuba ir negali priimt. Tada iškart persirašiau į kitą polikliniką, tai tą pačią dieną išoperavo apendicitą. Va kokie gydytojai dirba pas mus.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti