Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
80% (5 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Trinapolio g. 9C, Vilnius

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Bendrosios praktikos gydytoja turi patirties gydant tiek suaugusius, tiek ir vaikus, prižiūri nėščiąsias. Savo sukaupta patirtimi gydytoja dalinasi rašydama publikacijas recenzuojamuose moksliniuose žurnaluose.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Lietuvių

Mokslai:

  • 2001 – 2007 m. Kauno medicinos universiteto Medicinos fakultetas, gydomosios medicinos studijos
  • 2007 – 2008 m. medicinos gydytojo pirminė rezidentūra Vilkaviškyje
  • 2008 – 2011 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigė šeimos gydytojo rezidentūrą ir įgijo šeimos gydytojo licenciją

Asociacijos:

  • Lietuvos šeimos gydytojų draugijos narė

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Nuostabi gydytoja, rekomenduoju 100%."
Atsiliepimas parašytas 2019-03-14 19:17
„Gydė antibiotikais, kurie neveikė, tik blogino situaciją. Nežinojo diagnozės, bet nesiuntė darytis tyrimų. Su 39 temperatūra poliklinikoje kelis kartus priėmimo teko laukti 3 val. Kiti gydytojai pamatę gydymo metodus buvo abstulbę nuo neprofesionalumo. O tikroji liga - erkinis encifalitas!! Simptomai buvo akivaizdūs. Geriau padėjo Vikipedija nei Regina Rusecka. Keičiu gydytoją, rekomenduoju ir kitiems būti labai atsargiems."
Atsiliepimas parašytas 2017-07-19 15:06
„Tobula gydytoja! kaip minusą galėčiau įvardinti, kad nespėji jai išdėstyti visų simptomų, nes tik išgirdusi pirmus ji jau matuoja spaudimą, ar panašiai, ar rašo siuntimus tolesniems tyrimams. Pas ją lankausi tik pusę metų, tačiau tyrimų atlikta man daugiau nei per paskutinius penkis metus pas ankstesnę gydytoją. Radau tai ko ir ieškojau!"
Atsiliepimas parašytas 2015-09-29 09:31
„Šiandien pirmą kartą lankiausi pas tą gydytoją, perskaičius ankstesnį komentarą buvo truputį neramu..., bet esu labai patenkinta vizitu. Labai maloni gydytoja. Viską išklausinėjo, spaudimą pamatavo, paklausė širdį, davė siuntimą tyrimams ir konsultacijai pas specialistą. Tiesiog puiku...
"
Atsiliepimas parašytas 2013-10-30 21:55
„Blogesnės gydytojos nebuvau matęs. Ateini su temperatūra ir skausmais, o ji namo skuba ir negali priimt. Tada iškart persirašiau į kitą polikliniką, tai tą pačią dieną išoperavo apendicitą. Va kokie gydytojai dirba pas mus."
Atsiliepimas parašytas 2013-09-13 09:49
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt