Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Šeimos gydytojas Raimonda Bernotienė

Raimonda Bernotienė

Raimonda Bernotienė yra Šeimos gydytoja. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Nuo 2008 m. dirba "Nefridos" klinikoje. Darbo stažas 7 metai.
Diagnozuoja ir gydo įvairius susirgimus. Atlieka bendrą suaugusiųjų ir vaikų ištyrimą, neurologinį įvertinimą, otoskopijas, kraujospūdžio matavimą, imunoprofilaktiką, tiria regėjimo aštrumą, vertina elektrokardiogramas.

• Licencijos:
MPL-11145 Šeimos gydytojas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
2005 - 2008 m. šeimos gydytojo rezidentūra Kauno medicinos universiteto klinikose
2004 m. Kauno medicinos universitetas

Palikti atsiliepimą

Šeimos gydytojas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2022-12-22 | Rekomenduoja

Jau labai ilgą laiką esu pas šią gydytoją, tikrai labai gerai viską išaiškina ir nusiunčia toliau tirtis kai reikia. Galima visada paskambinti kai labai blogai jautiesi, visada pakonsultuos ką daryti.

2022-10-25 | Nerekomenduoja

Buvau jos pacijente bet truko kantrybe kai pasake “ko norit juk jus nejaunikle organai blogiau veikia “ tuo metu man buvo 30metu… pas kita gyditoja isaiskejo kas negerai buvo…

2022-05-18 | Nerekomenduoja

Švelniai tariant LABAI PRASTA šeimos gydytoja neatliekanti savo darbo iki galo. Gydytoja turėjo prižiūrėti mano nėštumą, pati paklausė kas prižiūri mane, ginekologė ar ji, pasakiau, kad vaisių prižiūri ginekologė, savo sveikatą prižiūrėti patikiu jai, šeimos gydytojai. Laukiausi pirmą kartą, nežinau kokie tyrimai yra būtini atlikti kokie ne. Atlikom pirmus kraujo tyrimus, gydytoja sakė paskambins ir pakomentuos juos tačiau kai paskambino su atsakymais nieko normalaus nesugebėjo pasakyti, turėjau pati paklausti ką kokie atsakymų rezultatai reiškia, kai išsiklausinėjau tada pasirodė, kad reikia papildomai vitaminų, jų taip pat neskyrė kol nepaklausiau kokius reiktų nusipirkti ir gerti. Vieno tyrimo iš viso nepaskyrė padaryti, jį pasidariau tik likus kelioms dienoms iki gimdymo kai ginekologė juos galiausiai padarė, nes gydytoja, prižiūrinti mano sveikatą, nesugebėjo to padaryti. Kadangi nebuvo atliktas tyrimas ir nebuvo priskirti antibijotikai tai teko skirti man antibiotikus gimdymo metu ir po gimdymo. Nėščiosios kortelėje užpildyti tik vizitų laikai, o tyrimų rezultatų surašytų nebuvo, nuvykus į gimdymo namus teko viską rodyti gydytojams telefone. Grįžus iš ligoninės į namus pranešėm apie tai šeimos gydytojai, po kelių dienų ji atvyko aplankyti mūsų namuose. Vizitacijos metu naujagimis buvo tik pasvertas, nereikėjo jo net nurengti, kad galėtų detaliai jį apžiūrėti. Pati gydytoja nepastebėjo jog kūdikiui pienligė, visiškai dėl to nieko nepaminėjo, buvo labiau susikoncentravusi į dokumentų pildymą ir pasenusios informacijos teikimą. Labai gėda, kad tokia klinika, kaip Antėja, nesugeba pasamdyti padorių, savo darbą išmanančių ir sugebančių jį iki galo atlikti, gydytojų.

2021-11-13 | Nerekomenduoja

Manau, kad gydytoja yra arogantiška, neįsigilina į žmogaus sveikatos problemą. Skundiesi, žmogau, tai tavo reikalas. Mąstau keisti gydytoją.

2021-10-12 | Nerekomenduoja

Visiškai nesukalbama gydytoja, nesugeba nei išgirsti,nei suprasti,jau nekalbu apie išklausymą.Paskutinio pokalbio metu net numetė ragelį,man nebaigus kalbėti.Po to 2 dienas buvo nepasiekiama.Problemos taip ir nesugebėjo išspręsti.Esveikata.lt sistemoje taip ir liko įrašas,kad persirgau covid 19,nors nesirgau.Turėjau net 3 neigiamus testus,tai patvirtinančius. Labai gaila,kad taip ir nepavyko rasti kontakto.Buvau pas šitą gydytoją (Raimondą Bernotienę) vos metus,keisiu ne tik šeimos gydytoją,bet ir polikliniką,kurioj nepaims už atspausdintą covid pažymėjimą 4€…(vaistinės tai darė nemokamai).

2021-09-28 | Nerekomenduoja

Teko skambinti du kartus,kaip pavaduojanciai,nes mano gydytoja atostogavo. Pirma karta buvo grubi. Antra karta isvis kazkokia istorikė,saukia,draskosi.kalbejau mandagiai, nes gulejau ligoninej ir reikejo siuntimo,tai issireiske, kad daugiau neskambinciau. Kaip gali dirbti tokie zmones gydytojais, kur kultūra ir žmogiškumas?

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti