Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-09438 Šeimos gydytojas
MPL-06290 Vidaus ligų gydytojas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Baigė kursus „Darbo medicina“

• Asociacijos
Lietuvos gydytojų sąjungos narė

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-04-09

Labai gera gydytoja, pati paskambina domisi vaiko savijauta po skiepų. Konsultuoja telefonu, išrašo nukreipimas kur tik reikia be problemų.visada šiltai sutinka, maloniai bendrauja...

2015-03-20 | Rekomenduoja

PATI GERIAUSE GYDYTOJA,LANKIAUS KAI NESCIA BUVAU,IR DABAR AUGINU 2 DUKRYTES KURIAS JI PRIZIUREJO NUO PILVUKO LAIKU IR DABAR JAS PRIZIURI ,O MERGAITES BEGALO JA MYLI.

2014-07-23 | Rekomenduoja

10 menesiu kudikio su 39.2 temp,net nesiteike atvykti apziureti, tik sauke, kad tai ne jos pareiga. Teko kviesti greitaja, kuri isveze i priimamaji,kad atlikti apziura, kuria turejo atlikti si pediatre. Ji pavadavo musu pediatre atostogu metu,tad pritariu, kad net neverta i ja kreiptis,nes akivaizdziai nesuvokia savo pareigu.

2014-03-29 | Rekomenduoja

Kažin, visą gyvenimą pas ją lankausi ir aš ir vaikai - nebuvo tokių problemų - mat kažkuo užkliuvai ją, jaučiu pats vienas (ar viena) iš tu įkirių pacientų busi

2013-08-06 | Rekomenduoja

Blogesnės gydytojos jau turbūt nebegali ir būti. Tiek bendravimo prasme, tiek gydymo, tiek dokumentų tvarkymo. Jeigu ji pavaduoja kokį nors gydytoją, tai skaitykit, kad galit ir visai pas ją neiti, nes priėmimo nebus. Nors ji privalo priimti žmogų, turintį talonėlį, bet nepriims. Visaip išsisukinėja ir grubiai varo lauk. Net negalima praeiti med. komisijoa dėl mokyklos, nes jai sakė, kad per ilgai trunka ir per sudėtinga.Labai, labai nemandagi ir grubi gydytoja.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti