Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
med. dr. Mindaugas Dūdonis

med. dr. Mindaugas Dūdonis

Apie specialistą:

Šeimos gydytoju dirbu nuo 2002 metų. Domiuosi šeimos gydytojų darbu, ieškau priemonių šiai veiklai pagerinti, ypač domina kompiuterinės technologijos, e-sveikatos kūrimas. 2013 metais apsigyniau disertaciją tema "Šeimos gydytojų veiklos apimties vertinimas per 15 pirminės sveikatos priežiūros reformos metų (1995-2010)" ir įgijau visuomenės sveikatos krypties mokslų daktaro laipsnį. Labai domina psichologija, bendravimas, stengiuosi būti atidus kiekvienam žmogui.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2017-05-21

Puikus gydytojas

2015-03-30 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, specialistas ir labai zmogiskas, suteiks pagalba net ir nedarbo metu. Super!

2014-10-12 | Rekomenduoja

Apskritai pats save apibūdino gan objektyviai,- toks ir yra.Tik jaučiamas lb didelis biurokratinių suvaržymų - nereikalingų t.v.,,ataskaitų " krūvis iš SAM,-jos .Netgi 75m pacientas , nukentėjes auto / įvykyje , negali gauti deramo pakartotinio reabilitacinio - sanatorinio gydimo dėl SAM-jos apribojimų ; ne daugiau,kaip 1 k./ metuose ir ne ilgiau 32 kalendorinių dienų , nepaisant faktinės buklės .Taip , kad ir kaip Š/Gyd.norėtų , negali realiai pilnavertiškai pacijentą gydyti .Pagarba šiam jaunam neabejingam specialistui...T.M.Mejeris.

2014-07-19 | Rekomenduoja

Tikrai geras gydytojas, esu jo pacientė jau 10 metu, jo profesionalumas nekelia jokių abejonių. Šiuolaikiškas, supratingas, nepasikėlęs.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti