Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-05-08 | Rekomenduoja

Kaip skaitau atsiliepimus o ypač blogus tai ne tikiu kas parašyta yra... aš pas ja jau 5 metus gydausi tai esu labai patenkinta labai puiki daktare. Kaip ateinu visada išklauso, apžiūri ir jei reikia siunčia duot turimus. Visada dėmesį ar viskas gerai ar vaistai tiko. Kai ateinu naujo vizito apie sena pasiklausia. Visada mandagi ir adekvati.

2016-01-27

Lankiausi pas šią gydytoją Naujamiesčio poliklinikoje ir esu labai blogos nuomonės, pirmą kartą galvojau, kad tiesiog gydytoja blogos nuotaikos, bet apsilankius pas ją vėl, susidarė visai prasta nuomonė. Kai paklausiau dėl kraujo tyrimo rezultatų - kada galėsiu išvadas išgirsti - pasakymas, paimkite rezultatus pas sesutė, pas Jūs ir taip ten turėtų būti viskas gerai, nors gi kreipiausi dėl to kad turiu problemų. kai paprašiau patikrinti, kada buvau paskutinį kartą pas specialistą (nes po 2 metų vėl liepė ateiti), tai sakė, kad čia ne jos darbas tikrinti ir pati turiu prisiminti (nors įrašai med. dok. tikrai su išvadom ir rekomendacijom buvo). tai koks čia šeimos gydytojas, kuris nesirūpina paciento gydymo profilaktiką! taigi tam ir eini pas gydytoją, kad pasitikrinti ir nesusirgti. O kai turėjau tikrų problemų su sveikata - visai nieko nepadėjo, išrašė vaistų, kurie labai kenksmingi visam organizmui ir be jų tikrai galima apsieiti. Gerai, kad gavau kito gydytojo konsultaciją, nes po šios gydytojos tai daugiau ligų turėčiau. Visiškai neprofesionalus žmogus arba jos požiūris į pacientus prastas.

2015-11-18

Gražina man išgelbėjo gyvybę - kai dirbo Trakų Vokėje. Buvo taip - pradžioje supyko ant aparato, kuris pulsą rodė 30, po to patikrino su lakrodžiu ir iškvietė greitąją. Dabar aš, kaip Adamkus, su stimuliatorium. Gražina ne tik puiki gydytoja, tačiau ir graži moteris su gražia figūra ir ilgomis dailomis kojomis. Aš ją myliu.

2014-04-14 | Rekomenduoja

Nuosirdi, profesionali, puiki gydytoja. Visuomet punktuali, laiku diagnozuoja ligas ir skiria tinkama gydyma.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti