Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

67% (3 įvertinimai)
Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Nemuno g. 73, Panevėžys

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu +37045439969.

Apie specialistą:

Licencijos:

  • MPL-09886 Šeimos gydytojas

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„labai nuosirdi gera daktare p Genovaite Dainiene . visada isklausanti ir suteikianti visokiariopa pagalba . labai atsidavusi gydytoja . as linkiu p daktarei ir toliau dirbti ir sekmingai gydyti zmones . asmeniskai susiduriu ir lankausi . nebuvo niekada kad man kazkas netiktu . sekmes jums daktare . sunkus jusu darbas ."
Atsiliepimas parašytas 2018-12-09 17:30
„Mano manymu, ši gydytoja jau nebeturėtų dirbti. Galbūt, kažkada ji buvo gera specialistė.
Neturėtų taip būti, kad pas gydytoją atėjus pacientui, kuris silpnai jaučiasi, turi temperatūros 38+ ir kosti, o gydytojos svarbiausias rūpestis, kaip jai PAČIAI neužsikrėsti ir nuo paciento laikosi per atstumą bei dejuoja, kad jau dabar tai jau tikrai užsikrės - tai nesuprantu, ko ta gydytoja iš viso į darbą eina?
Pas gydytoją atėjus pacientui, naturalus noras, kad jis būtų apžiūrėtas ir paskirtas tinkamas gydymas, o ne išgirsti klausimą "kokių vaistų norėtumėte" - ar pacientas turi būti su medicininiu / farmaciniu išsilavinimu?__________________MEDICA KLINIKA: “Dėkojame už Jūsų komentarą, su gydytoja aptarsime Jūsų patirtį. Jei turėsite papildomų pastabų, prašome kreiptis el. paštu: info@medicaklinika.lt. Jūsų nuomonė mums svarbi!”"
Atsiliepimas parašytas 2018-03-04 14:09
„geriausia daktare . puikiai ismananti savo darba. visada nuosirdi ir suprantanti . sekmes jums GERB daktare jusu darbe."
Atsiliepimas parašytas 2018-01-15 09:03
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt