Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-09886 Šeimos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2019-11-24 | Rekomenduoja

daktare G Dainiene pati geriausia panevezyje, neteko nusivilti niekada , visada labai demesinga , patarianti , ir aisku ismananti savo darba. noriu jums Gerbiama Gydytoja palinketi daug kantrybes , aisku pasisekimo ir toliau padeti mums sergantiems. aciu Jums sirdingai

2018-12-09 | Rekomenduoja

labai nuosirdi gera daktare p Genovaite Dainiene . visada isklausanti ir suteikianti visokiariopa pagalba . labai atsidavusi gydytoja . as linkiu p daktarei ir toliau dirbti ir sekmingai gydyti zmones . asmeniskai susiduriu ir lankausi . nebuvo niekada kad man kazkas netiktu . sekmes jums daktare . sunkus jusu darbas .

2018-03-04 | Nerekomenduoja

Mano manymu, ši gydytoja jau nebeturėtų dirbti. Galbūt, kažkada ji buvo gera specialistė. Neturėtų taip būti, kad pas gydytoją atėjus pacientui, kuris silpnai jaučiasi, turi temperatūros 38+ ir kosti, o gydytojos svarbiausias rūpestis, kaip jai PAČIAI neužsikrėsti ir nuo paciento laikosi per atstumą bei dejuoja, kad jau dabar tai jau tikrai užsikrės - tai nesuprantu, ko ta gydytoja iš viso į darbą eina? Pas gydytoją atėjus pacientui, naturalus noras, kad jis būtų apžiūrėtas ir paskirtas tinkamas gydymas, o ne išgirsti klausimą "kokių vaistų norėtumėte" - ar pacientas turi būti su medicininiu / farmaciniu išsilavinimu?__________________MEDICA KLINIKA: “Dėkojame už Jūsų komentarą, su gydytoja aptarsime Jūsų patirtį. Jei turėsite papildomų pastabų, prašome kreiptis el. paštu: info@medicaklinika.lt. Jūsų nuomonė mums svarbi!”

2018-01-15 | Rekomenduoja

geriausia daktare . puikiai ismananti savo darba. visada nuosirdi ir suprantanti . sekmes jums GERB daktare jusu darbe.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti