Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-17673 Šeimos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-11-14 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja, gera specialistė ir šiltas žmogus! Rekomenduoju visiems, tik, deja, kiek žinau, apylinkė pas šią gydytoją jau senai pilna ir prisirašyti pas ją jau gali būti sudėtinga. Mes su šeima prisirašėme turbūt vieni pirmųjų, kai gydytoja tik pradėjo dirbti Vilniuje, manau, kad buvo 2013 metai. Daug mano pažįstamų taip pat pas ją gydosi. Visų atsiliepimai tik geri, ypač džiaugiamės tie, kurie turi vaikus. Dabar nelengva rasti gerą vaikų ligų specialistą, o ši gydytoja tikrai gerai gydo ne tik suaugusius, bet ir vaikus. Žodžiu, mes tikrai patenkinti šia gydytoja ir gydymo įstaiga, kurioje ji dirba. Gydytoja, mes jus mylime ir jumis pasitikime! Džiaugiamės jus suradę.

2018-01-02

Labai pasipūtusi daktarė. Ji galvoja, kad viska žino ir mano atveju pajutau net pasityčiojima, kad nežinau vaistu pavadinimu. Aš ir neturiu jos siulomu vaistu zinoti. nemanau, kad daugiau eisim pas sia dartare. nusivyliau sia ale dartare

2015-12-03 | Rekomenduoja

Labai maloni ir gera gydytoja! Pakeite poziuri i medikus :)

2015-01-23 | Rekomenduoja

Tobula daktare, nekeisciau i nieka kita!!! Ir suaugusiems, ir vaikuciams - visada viska patars. Ir ne karto nera suklydusi su disgnozem. Net ligonines komisija nenustate diagnozes vaikui, nors daktare su ta diagnoze issiunte... Tikrai rekomenduoju. Pries tai daugeli isbandem - neiskeistume savo daktares i nieka kita!!!

2015-01-19 | Rekomenduoja

Profesionali, atidi, rūpestinga gydytoja, tikrai gerai išmano savo darbą. Rekomenduoju. Patogu atvažiuoti į kliniką, visada yra kur pastatyti automobilį. Klinikoje, kiek teko matyti, yra stomatologijos kabinetas, dirba kiti specialistai, galima vietoje atlikti tyrimus.

2014-10-27 | Rekomenduoja

Labai gera daktarė. Patinka mūsų visai šeimai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti