Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas konsultuoja suaugusiuosius bei vaikus ir maloniai kviečia jungtis prie jo kuruojamų pacientų. Gydytojas garantuoja ne tik pirminio (ambulatorinio) lygio ligų prevenciją, profilaktiką bei jų savalaikį diagnozavimą ir gydymą, bet ir individualizuotą požiūrį į pacientą, jo sveikatinimą, sveikatą, jos problemas ir medicininius pacientų poreikius.
Yra unikali galimybė konsultuoti pacientus nuotoliniu būdu. Taip pat yra išskirtinė galimybė susisiekti, o reikalui esant, konsultuotis su gydytoju klinikoje, jo nedarbo valandomis. Ūmiai susirgusius, patyrusius traumą pacientus, gydytojas priima tą pačią dieną (pageidautiną laiką suderinti telefonu. Esant būtinumui aplanko namuose. Ištyrus pacientą ir įvertinus būklę, skiria reikiamus vaistus, išrašo nedarbingumo pažymėjimus, ir kitas med. pažymas (medicininė darbo, vairuotojo, moksleivių, stovyklų).
Esant būtinumui, diagnozei ir gydymui patikslinti siunčia specialistų konsultacijoms, stacionariam gydymui.

• Licencijos:
MPL-01990 šeimos gydytojas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2014-12-01 | Rekomenduoja

Principų gydytojas, tačiau pats prieštarauja šiems principams. Jam negaliojia žmogiškumo principas. Nepriėmė vaikų, kuriuos nustatytų laikų atvedė auklė, nes tai "tėvų pareiga" atvesti vaikus į gydymo įstaigą, o atvykus motinai (bet galėjo būti bet kuri kita moteris), ir priėmus mus po 2 valandų!!! net nepaklausė, kas aš tokia, nei dokumento nepatikrino. Notarai jokių įgaliojimų dėl tėvų asmeninių teisių perleidžimo netvirtina, nes tai prieštarauja CK. O žodinio mamos sutikimo neužteko, nesvarbu, kad vaikai su tą auklę lanko tą pačią įstaiga jau beveik 2 metus, o įstatymai sutikimo formos nereglamentuoja. Jeigu norite sugadinti sau nuotaiką - tada pas jį :) tikrai daugiau pas jį neeisime ne už ką. Gydytojo įspėjimas, kad vaikus atvėdė auklė ir apie tai bus pranešta Vaikų teisių apsaugai - tikrai ne šiuo atvejų...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti